Žena a kabelka jsou nerozlučná dvojka. Jen si schválně zkuste představit, že byste měli z domu vyrazit bez společnosti vámi vybrané kabelky – jistě nám dáte za pravdu, že už z pouhé představy vám vlasy na hlavě vstávají hrůzou! Kabelky k ženám zkrátka patří. Nejenže díky nim máme všechny důležité nezbytnosti neustále po ruce, ale zároveň s nimi můžeme doladit zvolený outfit. A teď ruku na srdce, milé dámy: už máte svou favoritku na léto?!

Maličká a drobná kabelka přes rameno

Když se vydáte s kamarády na vychlazený drink, vyrazíte na romantickou schůzku nebo se půjdete projít uličkami zalitými zapadajícím sluncem, bude se vám po boku hodit malá, lehoučká a drobná kabelka přes rameno. Do ní uložíte jen to nejnutnější, co budete chtít mít po ruce – mobil, peněženku, klíče, kapesníky a případně nějakou kosmetiku na upravení vizáže. Vyberte si nějakou výraznou barvičku, díky které kabelka krásně vynikne!

Barva, barvy, barvičky – ty jsou v kurzu!

Jestli k létu něco neodmyslitelně patří, pak jsou to bezesporu pestré barvy. Proč je nenechat zazářit právě na vaší kabelce? Když si pořídíte barevně veselou kabelku, nemusíte si pak už lámat hlavu nad barevným outfitem. Co byste řekli třeba téhle krásce? Dokázala by vás zaujmout?

Nebojte se být originální!

Pokud jste rády středem pozornosti a nevadí vám, když se za vámi lidé otáčí nebo si vás prohlíží, pak si s klidným svědomím na letní měsíce pořiďte nějakou netradiční a klidně i extravagantní kabelku. Uvidíte, že se díky takovému modelu rázem stanete terčem pozornosti, lidé si o vás budou myslet, že se nebojíte vyjádřit svou touhu po výjimečnosti. A my ženy přece chceme být výjimečné, ne?

Elegantní kabelka udělá dojem

Posledním tipem na letní kabelku jsou tzv. aktovky. Tyhle kabelky jsme my ženy tak trochu okoukaly od mužů, protože jak je známo, aktovky byly doménou mužského pohlaví. Nebyly bychom to ale my, abychom si jejich styl drze nevypůjčily a neproměnily k obrazu svému, viďte? Kabelkou ve tvaru aktovky proto nemůžete nic zkazit, ba naopak – uděláte dojem a to nejen na muže!

Foto: Pixabay.com, Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze