Hoříte nedočkavostí, které módní trendy ovládnou letošní podzim? Já taky! Ne nadarmo se říká, že štěstí přeje připraveným, proto určitě i vy chcete být o krok napřed a chcete mít podzimní trendy tohoto roku v malíčku ještě dříve, nežli zaplaví pulty v obchodech. Tak se pojďme podívat, co bude letos na podzim nejvíce cool!

Podmaňte si všechny letošní trendy

Možná i vy patříte k ženám, které s příchodem každé sezony netrpělivě čekají, až se módní návrháři konečně představí se svými nejaktuálnějšími kolekcemi. Pokud chcete držet krok s dobou a oblékat se podle toho, co zrovna nejvíc frčí, pak jste tady správně.

Společně si teď podmaníme všechny trendy podzimu roku 2019!

Fialová jako jedna z barev podzimu

Jestli bude letošímu podzimu něco udávat prim, pak to bude fialová barva. Nosit se budou úplně všechny odstíny – od jemné pastelové až po temně sytou fialkovou. Záleží jen na vás, na jaký odstín fialové vsadíte, nosit se budou halenky, svetry i cardigany.

Tak na co vsadíte?

Široké pásky, které zvýrazní pas

A teď pozor, milé dámy: pokud se chcete blýsknout svým úzkým pasem, nyní máte příležitost! Jedním z trendů podzimu 2019 totiž budou i široké pásky, které k vašemu pasu přitáhnou pozornost a pas krásně definují, takže rozhodně nezůstane bez povšimnutí. Široký pásek se hodí k šatům i halenkám.

Květinová pastva pro oko i na podzim

Pokud jste si mysleli, že květinový vzor dominuje pouze jarním nebo letním kolekcím, pak jste se spletli. Letos na podzim se totiž tohoto romantického vzoru jen tak nevzdáme, pak naopak jej budeme nosit s hrdostí. A na čem všem že se na podzim květinový vzor objeví?

Romantické volánky

U té romantiky se ještě na chvilku zastavím a představím vám další něžný trend – volánky. Jasně, možná si říkáte, že to není nic nového. Možná ale patříte k ženám, které ještě romantickým volánkům nepřišly na chuť. Proto je teď ten správný čas pustit je do svého šatníku, co myslíte?

Foto: Pixabay.com, Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze