Kylie a Kris Jenner mají mnoho společného. Kromě jiného mají obě skvělý vkus, který hrdě prezentují na Instagramu. Jedna polovina světa je miluje, druhá nenávidí. Každopádně úspěch jim nikdo neodepře.

Ne každý se může chlubit tím, že má vřelé vztahy se svými rodiči. Když děti takzvaně vyletí z hnízda a opustí teplo domova, většinou zakládají vlastní rodiny, mají vlastní život a rodiče tolik nenavštěvují.

To není případ Kylie Jenner, pro kterou je rodina vším. Maminka Kris Jenner je zároveň její nejlepší kamarádkou a inspirací. Když se zamyslíme, po kom Kylie zdědila módní vkus a podnikatelské schopnosti, je zcela jasné, odkud vítr vane. Nedávno společně ozdobily titulní stranu magazínu Harper’s Bazaar, kde jsou oděny do zvířecích vzorů, které jim padnou jako ulité. Stylovější matku s dcerou bychom asi jen těžko hledali.

View this post on Instagram

i got it from my mama 🖤 @harpersbazaararabia

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

brb building an empire 👑👑 @harpersbazaararabia

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Jaká matka, taková dcera

Toužit po úspěchu, uznání a finančním zajištění rozhodně není žádný hřích, což Kylie dobře ví. Nebála se tedy založit svoji vlastní kosmetickou značku, která z ní udělala nejmladší miliardářku světa.

Už jako malá žila v přepychu a nejspíše viděla vzor ve své matce, která celou rodinu proslavila díky reality show Keeping Up With The Kardashians a před rokem také přišla se svou kosmetickou řadou. Je tedy zřejmé, že Kylie je po matce, k čemuž se sama hlásí a je na to hrdá. Obě jsou influencerky a podnikatelky jedním coulem. Mají miliony sledujících na Instagramu a pohádkové peníze na svých kontech.

Módní divy

Obě dámy na ulici nepotkáte v ničem jiném než ve značkovém oblečení, ve kterém snad chodí i vynášet odpadky. Nicméně je potřeba uznat, že jim to vždy sluší a  na výběru si dávají záležet. Ve stylu se však rozcházejí. Kylie je mladá a nebojí se ukázat trochu holé kůže. Někdo tedy může její outfity označit za laciné. Občas sice šlápne vedle, ale přesto ví, co jí sluší a umí zvýraznit své přednosti.

Na druhé straně Kris se rozhodně nesnaží ze sebe dělat žádnou mladici. Obléká se přiměřeně svému věku a vkusně. Ve svých třiašedesáti letech vypadá báječně.

View this post on Instagram

Shine Baby✨✨⭐️

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

w/ tha vibessss 🖤

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Foto:David Buchan/Getty Images, Instagram.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze