Kraťasy s vysokým pasem zalichotí i baculkám

a woman in a short skirt is standing on the stairs

Máte plnější křivky? Chcete se oblékat pohodlně a stylově zároveň? Můžete! Chce to jen umět svá kila nosit a jak se říká – správně to prodat! A pokud chcete nosit kraťasy, směle do toho. Ty s vysokým pasem vám totiž zaručeně padnou a zalichotí!

woman in brown tank top and blue denim jeans wearing brown cowboy hat standing near brown
Foto: Unsplash

Proč právě vysoký pas?

Co si budeme povídat – baculky nejčastěji trápí bříško, kde se s oblibou tuk ukládá opravdu rád. Kraťasy s vysokým pasem si právě s touhle partií ženského těla dokážou poradit, protože díky svému šikovnému střihu ledasco hravě schovají. Nějaký ten špíček a nežádoucí kila jednoduše skryjete pod vysoké šortky, které vám bříško zároveň trochu stáhnou.

Džínová klasika

Kdo by nemiloval denim! I ženy s kily navíc ho zbožňují, tak proč si ho neužít právě na šortkách? V džínové módě budete vypadat šik, navíc je jistota, že denim nevyjde z módy, takže když už natrefíte na fakt pohodlné kraťasy, unosíte je s jistotou klidně několik sezon.

Proužky nezklamou

Bojíte se nosit proužky, protože máte v hlavě zakořeněnou představu, že jsou díky nim baculky ještě baculatější? Ale kde že. Šortky s vysokým pasem a proužky oživí váš outfit, tak strach stranou a směle do toho, milé baculky!

Teplákovina slibuje pohodlí

Vypadat dobře a dobře se i cítit? Proč ne! Když vsadíte na teplákové šortky, užijete si oboje plnými doušky. Nejen na domácí lenošení, ale klidně i někam ven je jistě unosíte. Tak proč ne?

Foto: H&M, ASOS


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.