Krásné vlasy může mít každá z nás

Chcete být majitelkou dokonalé hřívy, která září zdravím, leskem a vitalitou? Přály byste si mít takové vlasy, které na sebe dokážou upoutat pozornost a všem vyrazit dech? Toužíte po zdravých, silných a lesklých pramenech? V tom případě jste tady správně!

Krásné vlasy může mít každá z nás. Bez ohledu na to, jak moc přívětivá k ní příroda byla. Chce to jen vědět, jak správně na to a jak se o vlasy starat, aby se staly naší nejlepší vizitkou.

Správná péče o vlasy je základ. Jen zdravé vlasy mohou být krásné

Nezáleží na tom, jestli máte vlasy blonďaté nebo jste černovláska. Je úplně jedno, jestli jsou vaše vlasy krátké po ramena, nebo sahají až pod zadek. V každém případě je důležitá jen jedna věc: vlasy musí být zdravé, aby mohly být krásné. Na to pamatujte. Jen správná péče zajistí, že vaše vlasy budou zářit nejen vitalitou a sílou, ale také neodolatelnou krásou.

Chcete prozradit, jak se správně starat o svou hřívu, aby se vám za věnovaný čas patřičně odměnila?

Vlasy se nemyjí každý den. Škodí jim to!

Možná máte sama ze sebe lepší pocit, když si každý den vlasy umyjete, ale věřte, že vaší hřívě to ani trochu nesvědčí, nemluvě o pokožce hlavy, která každodenním mytím také hodně trpí. Nepsané pravidlo je přitom v tomto případě nemilosrdné a praví, že čím častěji si hlavu umyjete, tím více se vám budou mastit vlasy. A to vážně chcete?

Časté mytí vlasů vede akorát tak k tomu, že se vysušuje pokožka hlavy, což způsobí její nadměrné promašťování. Tělo se to zkrátka snaží někde dohnat, proto se vám začnou mnohem více mastit vlasy. Doporučujeme proto mytí vlasů maximálně dvakrát týdně, jinak si zbytečně škodíte.

Na konečky vlasů se zapomíná. A přitom trpí nejvíce!

Nejnamáhanější částí vlasů jsou bezesporu konečky, na které se i přesto velmi často zapomíná. A přitom jsou to právě konečky, které o zdraví a vitalitě vašich vlasů dokážou prozradit ze všech nejvíce. Jakmile trpí konečky a působí zanedbaně, na své okolí příliš dobrý dojem neuděláte.

A stačí tak málo, abyste předešly pohromě. Konečky si zaslouží vaši pozornost, proto myslete na jejich regeneraci. Možností je několik, od speciálních kondicionérů přes masky a olejíčky až po babské rady. Nejzásadnějším pravidlem je ale pravidelné zastřihování, to je jednoduše základ.

Foto: Pexels.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.