Zatímco některé mají kolem očí dokonale hustý vějířek řas, díky kterému má jejich pohled neodolatelnou hloubku, jiným příroda nadělila všehovšudy pár chlupů, které jsou sotva vidět.

Ne všem z nás bylo přáno, abychom dostaly do vínku perfektně husté řasy, na které by nebyla potřeba sáhnout a ony by vypadaly perfektně. Naštěstí jsou ale způsoby, jak si k hustému vějířku řas dopomoci.

Foto: Depositphotos.com

Zapomeňte na drahé přípravky: husté řasy můžete mít i za pár kaček!

Mnoho z nás bylo ve snaze dosáhnout hustých řas schopno utratit kolikrát nemalé částky za nejrůznější prodlužovací řasenky, speciální séra, oleje a kdoví co ještě. Bohužel často jsou to jen peníze vyhozené oknem, protože ani ty zázračné produkty ve finále nepomohly.

Přitom není potřeba utrácet, krásně husté řasy můžete mít i za pár korun. Chce to jen vědět, jaké pomocníky mít po ruce!

Zelený čaj toho umí více, než si myslíme

Máte rády zelený čaj? Možná si ho s oblibou uvaříte hned po ránu, nebo si ho vychutnáte kdykoli jindy během dne. Napadlo by vás ale zamyslet se nad tím, co všechno zelený čaj dokáže?

Kromě toho, že podporuje hubnutí, snižuje vysokou hladinu cholesterolu a zabraňuje tvorbě zubního kazu, má také příznivé na vypadání vlasů. Někteří odborníci jsou i toho názoru, že potírání očních víček vatovým tamponkem namočeným v zeleném čaji má revitalizující vliv.

Foto: Unsplash.com

Vazelína umí nečekaně pomoci

Věděly jste, že obyčejný vazelína se používá již od roku 1872 a že je to nečekaný zlepšovák hned v několika ohledech? Nejenže s ní lze ošetřit třeba popraskané paty či dokonce rty, ale pomoci může, i pokud jde o řasy.

Jak? Aplikace malého množství vazelíny jako podkladové báze pod řasenkou dokáže hotové divy. Řasenka pak mnohem lépe drží a je vyzkoušeno, že jdou s její pomocí a s pomocí vazelíny dosáhnout lepšího prodloužení.

Kokosové mléko není jen k pití

Vyměnit kokosové mléko za klasické kravské je určitě dobrý krok, mnohé z nás na něho nedají dopustit. Napadlo by vás ale, že kokosové mléko může pomoci i naší kráse?

Foto: Unsplash.com

Obsahuje v sobě spoustu důležitých složek, které naše tělo dokáže patřičně ocenit. Nejenže tak zastavuje předčasné stárnutí buněk, ale je to i efektivní pomoc pro vlasy a řasy. Stejně jako v případě zeleného čaje do něho namočte vatový tamponek a potírejte si s ním oční víčko.

Diskuze

1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Zajímalo by mě vaše formální vzdělání……ten článek je dost slabý…..