Krásná Suzanne Somersová udávala módní trendy od 70. let. Den před narozeninami její srdce dotlouklo

Suzanne Somersosvá, známá americká herečka, zpěvačka a podnikatelka, zanechala v showbyznysu hlubokou stopu. Kromě svého hereckého talentu a podnikatelských dovedností byla také ikonou módy se zcela osobitým stylem.

15. října 2023 podlehla karcinomu prsu a v 77 letech skonala. My si ji budeme pamatovat jako nádhernou ženu, skvělou herečku a osobnost s kladným vztahem k módě.

Kariéra

Suzanne začala svou kariéru jako modelka a později pracovala v televizním průmyslu. Její průlomovou rolí byla postava Chrissy Snow v televizním seriálu „Three’s Company,“ který byl vysílán v letech 1977 až 1984. Její komický talent a charisma jí zajistily značnou popularitu.

Po skončení „Three’s Company“ se Suzanne Somersová stala známou také jako spisovatelka a mluvčí. Napsala několik knih, z nichž některé se soustředily na zdraví, wellness a alternativní medicínu. Její kniha „The Thighmaster Cookbook“ byla velmi populární, stejně jako série knih o bioidentických hormonech.

Foto: Pinterest

Suzanne Somersová se také stala podnikatelkou v oblasti zdraví a wellness. Její produkt „Thighmaster“ se stal hitem a byl prodáván ve velkých množstvích. Dále rozvíjela svou vlastní řadu produktů a doplňků pro zdraví.

V roce 2015 byla Suzanne diagnostikována s rakovinou prsu, a její boj s touto nemocí se stala veřejně známým. Díky své otevřenosti o svém zdravotním stavu a svém léčení se stala inspirací pro mnoho žen a podpořila povědomí o důležitosti pravidelných mamografických vyšetření.

Suzanne a móda

Suzanne Somersová nezůstala jen u herectví. Vydala vlastní kolekci oblečení, která zahrnovala různé módní kousky a doplňky. Její značka oblečení odrážela její osobní vkus a byla dostupná pro fanoušky, kteří chtěli nosit její módní styl.

Své módní produkty prodávala také prostřednictvím teleshoppingu. Mimo módy prodávala také produkty pro zdraví a krásu a provozovala i vlastní e-shop.

Styl Suzanne Somersové vynikal i v pokročilém věku, o čemž svědčí i její oficiální instagram. Suzanne byla věrná vintage kouskům a díky své stále velmi pěkné postavě si mohla dovolit nosit i výrazné šaty, které by se nestyděly na sebe vzít ani o dekády mladší ženy.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.