Barvy jako černá, bílá a šedá jsou nadčasové a nikdy nevyjdou z módy. Je třeba je ale kombinovat s výraznější a pestřejší barvou, aby celkový outfit byl trochu více zajímavější. Takovou barvou je například královská modrá, která nabírá stále více na oblibě. 

Magická barva, která sluší všem

Obecně platí, že modrá sluší nejvíce blondýnkám, protože jsou v nich ještě více výraznější. To ovšem neplatí u královské modré, která záhadně sluší jak blondýnkám, tak i brunetám a dokonce také zrzkám. Není to obyčejná modrá, “královská” se jí nazývá z určitého důvodu. Je totiž Barvou mezi barvami!

Kombinace s neutrálními tóny

Královská modrá nejvíce vynikne v kombinaci s neutrálními tóny. Pokud tak vsadíte na královsky modrý top a k němu na černé nebo bílé džíny či sukni, můžete si být jisté, že všechnu pozornost připoutá váš krásně modrý top. Skvěle si také rozumí s deninem, a to v různých odstínech. Chcete být více elegantní? Pak vsaďte na bílý denim, nebo naopak světle modrý, který je  dokonalým kontrastem pro tento odstín modré.

Extravagantní, ale originální

Nebojíte se vyčnívat z davu? Pak královsky modrou musíte mít v šatníku! Rozumí si totiž i s jinými barvami. V kombinaci s kanárkově žlutou budete mít prosluněný celý den a rozzáří i to nejsychravější počasí. A co zkusit třeba zelenou? Nebojte se zakomponovat do outfitu i jiné barvy, alespoň minimálně na doplňky. Výsledek vás překvapí.

Foto: Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze