Královna odhalených bříšek Emily Ratajkowski má svou snovou postavu po porodu zpět. Inspirujte se jí

Modelka Emily Ratajkowski si již více jak rok plnými doušky užívá mateřství. 8. března minulého roku se jí narodil krásný synek Sylvester Apollo Bear, kterého, jak se již dříve vyjádřila, chce vychovávat neutrálně. Své pohlaví si má v dospělosti zvolit sám. Může se zdát, že genderová neutralita je novým trendem. Trendy udává i Emily. A to i během mateřství.

Bývá obvyklé, že ženy během těhotenství a mateřství mění svůj styl oblékání. Dávají spíše přednost pohodlí, a tak šaty a podpatky odkládají do skříně a raději si obléknou něco, v čem se dá pohodlně běhat kolem miminka.

Po porodu také přicházejí tělesné změny, které ženy chtějí zakrýt. Mění se postava a oblíbené modely už nesedí nebo nejsou tak slušivé jako dříve.

Své tělo má zpět

Emily se tímto vůbec netrápí. Mohli bychom ji nazývat královnou crop topů. Tento módní kousek je totiž jedním z jejích nejoblíbenějších. Nosí ho všude a dokáže jej do outfitu zakomponovat velice šikovně. Za žádných okolností se nebojí dávat na obdiv své vypracované břicho, které se po porodu dostalo rychle do formy.

Modelka na sobě očividně tvrdě dřela a může se pyšnit dokonalou postavou, jakou měla před porodem.

Emily je ráda sexy a provokativní. Kde je psáno, že žena musí po porodu skrývat své tělo? Emily ho naopak dává světu na obdiv. Jako matka malého syna má ale samozřejmě dny, kdy nemá čas módu příliš řešit. I v takové situaci je ale ikonou a inspirací pro ostatní. Ví totiž velice dobře, co jí sluší, má cit a vkus pro módu, takže umí své outfity perfektně nakombinovat. Někdy se zdá, že nad tím Emily ani tolik nepřemýšlí.  Jednoduše otevře svou šatní skříň, vybere několik kousků oblečení a hotovo. Zkrátka přirozený talent.

Uvidíme, zda malý Sylvester zdědil po mamince vytříbený vkus. Možná dokonce půjde v jejích šlépějích a stane se modelem. Nechme se překvapit.

Zdroj: https://en.wikipedia.org/wiki/Emily_Ratajkowski