Klenot celého Spojeného království královna Alžběta II. letos oslavila své 94. narozeniny. Panovnice se na trůnu drží od roku 1953. Za tu dobu dokázala, že je nejen schopná královna,  milovaná babička, ale také umí s bravurou přijmout moderní svět a jak se říká jít s dobou. O tom svědčí oficiální Facebook a také Instagram královské rodiny. Jedna věc se ale nikdy nezmění – její boty. 

Vytříbený vkus a pestrobarevné kostýmky

Královna Alžběta je známá svým vytříbeným vkusem. Jako královna zodpovědně dodržuje přísná pravidla odívání královské rodiny, přesto si dokázala najít způsob, jak zazářit kdekoliv kam přijde. Její pestrobarevné kostýmky různých odstínů se staly proslulé a patří k ní stejně jako celé Spojené království. Její outfity jsou vždy sladěné do nejmenšího detailu. Určitě jste si už někdy všimli, že jsou dva kousky oblečení, které jsou na každém outfitu stejné – a to její kabelka a boty.

Padesát let stejné boty

Outfity královny Alžběty II. mají pevný základ v jejích mokasínách. Černým mokasínám na 5,5 cm vysokém podpatku je věrná už padesát let. Boty jsou ručně šité na míru její oblíbenou firmou Anello & Davide. Její veličenstvo má v zásobě více než deset párů těchto bot, které stále dokola střídá. Když je podrážka ošoupaná a podpatek poničený, nechává si ve firmě Anello & Davide boty opravit. Skromné, že?

Kabelka, která ladí k mokasínám

Černé mokasíny si žádají černou nenápadnou kabelku. Ani ta se nemění. Královna Alžběta II. je věrná své černé kabelce značky Launer London, která perfektně ladí k její obuvi. Výjimečně sáhne po kabelce ve variantě bílé – ale vždy tak, aby kabelka ladila s obuví.

View this post on Instagram

Her Majesty The Queen hosted a reception to welcome Heads of State and Government of @nato countries to Buckingham Palace this evening. NATO leaders are in London to attend the NATO Leaders’ Meeting 2019. The Queen was joined by The Prince of Wales and The Duchess of Cornwall as they greeted Heads of State and Government, and their spouses or partners, in the Music Room of Buckingham Palace before hosting a small reception in the Green Drawing Room. The Princess Royal, The Duchess of Cambridge and The Duke and Duchess of Gloucester also welcomed NATO leaders, members of the delegations and NATO staff in the Picture Gallery. See our previous post to find out more about NATO and watch some footage from the archives 🎥

A post shared by The Royal Family (@theroyalfamily) on

View this post on Instagram

‘𝑯𝒆𝒓𝒆’𝒔 𝒕𝒐 𝒇𝒊𝒔𝒉 𝒂𝒏𝒅 𝒄𝒉𝒊𝒑𝒔 𝒂𝒏𝒅 𝒕𝒐 𝑬𝒈𝒖𝒔𝒊 𝒔𝒐𝒖𝒑 𝒂𝒏𝒅 𝒑𝒐𝒖𝒏𝒅𝒆𝒅 𝒚𝒂𝒎, 𝒕𝒐 𝒕𝒉𝒆 𝑼𝑲 𝒂𝒏𝒅 𝑵𝒊𝒈𝒆𝒓𝒊𝒂 𝒂𝒏𝒅 𝒕𝒐 𝒕𝒉𝒆 𝒄𝒉𝒊𝒍𝒅𝒓𝒆𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑪𝒐𝒎𝒎𝒐𝒏𝒘𝒆𝒂𝒍𝒕𝒉.’ Heavyweight champion @anthonyjoshua speaking at Westminster Abbey earlier today – Commonwealth Day 2020. . . After more than 70 years of its existence, the Commonwealth is a remarkable organisation which remains a major force for change in the world today. . . During her reign, The Queen has visited every country in the Commonwealth (with the exception of Cameroon, which joined in 1995 and Rwanda which joined in 2009) and made many repeat visits. One third of The Queen's total overseas visits are to Commonwealth countries.

A post shared by The Royal Family (@theroyalfamily) on

Foto: Instagram, Shutterstock.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments