Snad každá žena se chce čas od času proměnit v něžnou princeznu, která v mužích vyvolá dojem, že potřebuje ochránit. My ženy už zkrátka takové jsme a moc dobře víme, co na muže zaručeně platí – a krajka je jednou z věcí, které zkrátka žádný muž neodolá.

Krajka přitom nemusí být součástí pouze spodního prádla, ve kterém za dveřmi ložnice překvapíte svou drahou polovičku. Pokud toužíte udělat dojem a proměnit se v něžnou květinku, pořiďte si na léto krajkové šatičky. Úspěch je předem zaručen!

Proč zrovna krajka?

Krajka v nás evokuje pocity smyslnosti, něžnosti i elegance. Tak proč se jí bát nosit? Krajkové šaty v sobě spojují nejen něžnou stránku, ale vašemu vzhledu dodají špetku smyslnosti a chtíče – samozřejmě len lehce, ale i to na muže platí. Pojďme si říci, jak takové šaty vybrat!

V jaké barvě?

Krajka vypadá dobře v jakékoli barvě, což vám usnadňuje výběr. Ať už tedy vsadíte na klasiku v podobě černé, nevinně bílou, rajcovní červenou nebo třeba jemnou modrou, nemůžete nic zkazit. Určitě se není čeho obávat! Pokud se barev bojíte nebo si na jejich nošení netroufáte, vydejte se na cestu jistoty – a tou je černá a bílá.

krajkove-saticky-z-vas-udelaji-neznou-kvetinku-02
krajkove-saticky-z-vas-udelaji-neznou-kvetinku-01

Celé krajkové nebo jen s detaily?

Na trhu objevíte krásné šaty, které budou celé krajkové, stejně tak zde narazíte i na kousky, které budou mít z krajky pouze nějakou část. Na jaký model vsadíte, záleží jen na vás. Někdy je lepší vsadit na známé pořekadlo „méně je více“. Co třeba klasické letní šatičky, které budou mít pouze na zádech krajkový detail?

Jakou zvolit délku?

Stejně jako volba barvy záleží pouze na vás, samy se rozhodněte, jak dlouhé krajkové šaty vám budou nejvíce vyhovovat. Některé ženy se budou cítit sebejistě v kratších šatičkách sahajících nad kolena, jiné budou jistější v delším modelu. Ať už se rozhodnete jakkoli, jedno je jisté určitě – bude vám to slušet!

Foto: Unsplash.com, Pixabay.com.

Načítání...

Diskuze