Krajka může každému našemu outfitu dodat na smyslnosti, zároveň dokáže působit i romanticky a velmi něžně. Záleží totiž na tom, jak si s kousky zdobenými krajkou dokážete při svém oblékání vyhrát. Pojďme společně razit heslo: krajka patří do každého dámského šatníku!

Umíte nosit krajku?

Pro některé ženy je krajka synonymem lacinosti. Zkrátka jsou toho názoru, že krajku mohou nosit pouze ženy, které na sebe chtějí upoutat pozornost a které chtějí působit vyzývavě.

Podle mě je to hloupost. Je pravda, že krajka dokáže být pěkně vyzývavá, smyslná a pořádně sexy. Nicméně stejně tak umí být i něžná, romantická a velice ženská. Chce to jen umět krajku správně nosit. A co vy? Umíte to?

Krajkované šaty z vás udělají něžnou vílu

Máte ve svém šatníku krajkované šaty? Pokud ne, je to velká škoda! Šaty k nám ženám neodmyslitelně patří, podtrhují naši ženskost a my se díky nim cítíme jako bohyně. V žádném případě vám tedy neměly chybět krajkované šaty, díky kterým se můžete proměnit v elegantní dámu i něžnou vílu.

krajka-umi-byt-sexy-i-romanticka-naucte-se-ji-nosit-03
krajka-umi-byt-sexy-i-romanticka-naucte-se-ji-nosit-07

Halenky zdobené krajkou pro jakoukoli příležitost

Další kousek, který by vám určitě neměl chybět ve sbírce, je krajkovaná halenka. Když se řekne halenka, většina žen si představí nějaký nudný kancelářský outfit – přiznám se, že i ve mně tohle slovíčko evokuje něco nezajímavého a obyčejného.

V žádném případě si to ale nedá říci o krajkované halenkách, které ani za nic nejsou nudné, obyčejné a už vůbec ne nezajímavé. S takovou halenkou můžete s klidným svědomím vyrazit třeba i do práce a všem šedým kancelářský myškám ukázat, že přesně takhle se to nosí!

Prodlužte si postavu s overalem

Já osobně jsem si overaly okamžitě zamilovala, protože jsou nesmírně pohodlné, příjemně univerzální a neskutečně trendy. Kromě toho třeba takový dlouhý overal ve vhodně zvolené barvě dokáže opticky prodloužit postavu, což je podle mě skvělá zpráva pro ty z vás, které nejste spokojená se svojí výškou.

Přidejte k pohodlnému overalu něžnou krajku a rázem získáte outfit, díky kterému se za vámi budou otáčet. Krajkovaný overal se skvěle hodí nejen pro běžné nošení, ale klidně s tím můžete vyrazit i na nějaký ten večírek.

krajka-umi-byt-sexy-i-romanticka-naucte-se-ji-nosit-08
krajka-umi-byt-sexy-i-romanticka-naucte-se-ji-nosit-01

Džíny tak trochu jinak

Určitě se shodneme na tom, že džíny patří mezi stálice dámského šatníku. Dobře padnoucí džíny jsou prostě klasika, Kterou musí mít každá z nás. Proč se ale stále spoléhat pouze na typický design? Zamilujte se stejně jako já do džínů zdobených krajkou, protože takové kousky jsou o něčem úplně jiném. A jsou naprosto boží!

krajka-umi-byt-sexy-i-romanticka-naucte-se-ji-nosit-09
krajka-umi-byt-sexy-i-romanticka-naucte-se-ji-nosit-10

Foto: Pinterest.

Načítání...

Diskuze