Kožešinové vesty můžete už posledních pár měsíců potkávat na každém rohu. Zima se sice chýlí ke svému konci, ale na kožešinovou vestu není nikdy pozdě. O to více ji využijete na jaře, kdy si z nás často počasí střílí. Pokud ještě tento módní kousek nemáte, prozradíme vám, proč byste měly rychlostí blesku běžet do obchodu a jednu si pořídit.

Kožíškové vesty jako Instagramový trend

Není žádnou novinkou, že Instagram nevládne v posledních letech jen sociálním sítím, ale také módním trendům. Instagram má svůj vlastní vesmír plných reklamních fotek nejen celebrit, ale také blogerek, či obyčejných lidí, kteří mají více sledujících. A mezi hlavní kousky, které si Instagramový svět oblíbil, patří právě kožíškové vesty.

View this post on Instagram

I had a fun design consultation at the house yesterday with @saybrookhome! See my stories for more. They’re helping me design our downstairs living/entertaining area and I couldn’t be more excited! • James and I visited the store last weekend to get some ideas and inspiration. If you guys live in CT and are looking for ANYTHING home – furniture, lighting, decor, window treatments, etc – definitely check them out! They also have a really cute boutique and great spot to grab lunch. I can’t wait to head back soon! • Shop my daily looks at www.redwhitedenim.com/shop (link in bio) or by following me on the LIKEtoKNOW.it app! @redwhiteanddenim http://liketk.it/2zKgt @liketoknow.it #liketkit #LTKunder50 #LTKunder100

A post shared by Jen Daddario | RedWhite&Denim (@redwhiteanddenim) on

Stylový a praktický kousek do vašeho šatníku

Ačkoliv se nám původ tohoto módního trendu moc nezamlouvá, musíme uznat, že jeho stoupající obliba je opodstatněná. Jedná se totiž o úžasný stylový kousek, který je neuvěřitelně praktický. Kožíškovou vestu můžete využít téměř k jakémukoliv outfitu – ať už k šatům do práce, k oversized svetru (kožíšková vesta podtrhne vaši postavu). Nejvíce se však nosí jako doplněk ke koženkové bundě, kterou díky teplé (neuvěřitelně teplé) kožíškové vestě můžete nosit i v zimních měsících.

Must have kousek letošního jara

Ačkoliv doposud byla kožíšková vesta součástí vašeho zimního outfitu, na jaře bude jejich klíčovým kouskem, bez kterého se zkrátka neobejdete.

Pozor při výběru kožíškové vesty

Aby byla kožíšková vesta (upozorňujeme, že nemyslíme pravou kožešinu) trochu kvalitnější a toho správného střihu, počítejte s vyšší cenou. Naopak vyhnout byste se měly nákupům přes internet, především pak stránkám typu Aliexpress, které nabízí nekvalitní kožíškové vesty, které by vám takovou parádu rozhodně neudělaly.

Foto: ZOOT, Instagram, Hauteacorn.com.

Načítání...

Diskuze