Někdo je považuje za nesmrtelné, pro jiného jsou dávno passé. Jaký názor máte na kožené sukně? Řadíte se k těm, pro které jsou nesmrtelným trendem? Nebo si naopak myslíte, že největší roky své slávy mají dávno za sebou?

Kožené sukně jsou považovány za jeden z nejvýraznějších trendů minulého režimu. Nyní se opět vrací do našeho podvědomí. Podaří se jim udělat (další) díru do světa?

Klasika v černé barvě

Asi vás nepřekvapí, že i tady jakožto klasiku zmíníme černou koženou sukni. A vlastně to ani trochu nevadí! Pokud totiž hledáte kousek, který budete moci nosit do práce i na rande a ke kterému bez váhání obléknete tričko či halenku jakékoli barvy, pak je černá kožená sukně naprosto ideální volbou.

[easy-image-collage id=65560]

Nevyhýbejte se vínové

Kožená sukně ve vínové barvě? Samozřejmě! Ačkoli je vínová barva často zmiňována jako jedna z nejvýraznějších barev podzimu, rozhodně to neznamená, že s ní nemůžete udělat parádu i teď na jaře.

[easy-image-collage id=65561]

Hnědá nebo béžová?

Mezi trendy barvy, na které se můžete spolehnout, patří i hnědá nebo béžová. Tyhle zemité odstíny hravě zkombinujete s dalšími barvami, proto rozhodně neuděláte chybu, vyberete-li si pro sebe koženou sukni v jedné z těchto barviček.

[easy-image-collage id=65562]

Jak vybrat vhodnou délku?

Pokud jde o vhodnou délku kožené sukně, záleží samozřejmě na situaci. Pokud hledáte něco vyzývavého, s čím svému protějšku na rande ve dvou doslova vyrazíte dech, pak sáhněte po kratším modelu, díky němuž ukážete nožky.

Do práce se naopak hodí volit delší střihy kožené sukně, tam totiž nejde o to, abyste působily vyzývavě. Midi délka nebo délka až ke kotníkům rozhodně nebude krokem vedle.

Foto: Unsplash.com, Pexels.com, ASOS, Shutterstock.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments