Máte ve svém šatníku kožené šaty? Pokud kroutíte hlavou, věřte, že je to chyba. Mnoho žen se nošení kožených šatů brání a vyhýbá jako čert kříži. A přitom úplně zbytečně. Vždyť se jedná o opravdu stylový módní kousek!

Kožené šaty unosíte na mnoho příležitostí, od divadla, přes večírky až po oslavy a jiné akce, kterých se chcete zúčastnit a udělat na ostatní dojem. Chce to jen správně vybírat.

Pro každodenní nošení vybírejte šaty s rukávy

Chcete kožené šaty nosit během dne, ale nevíte, jaký model je pro takový účel ideální? Poradíme vám! Pokud jde o kožené šaty, které můžete směle obléknout i během dne, pak je volba jasná: krátké rukávy, jemně projmutý střih a délka sahající těsně nad kolena. S tímto modelem můžete klidně i do práce a nikdo se na vás nebude dívat skrze prsty.

V létě oceníte kožené šaty na ramínka

Obléknout si kožené šaty v horkém létě? Proč ne, když si vyberete správně! Jestliže hledáte ideální model pro teplé letní měsíce, pak byste měly sáhnout po kožených šatech na ramínka, ideálně ta špagetová. Vypadají velmi dobře, jsou vkusné a během horkého dne i pohodlné. A kdyby se třeba trošku ochladilo, lze pod ně obléknout tričko s dlouhým rukávem a na stylu vám to neubere.

Univerzální model, který padne každému typu postavy

Jak poznáte šaty, které jsou vhodné pro všechny typy postav, protože jim dokáže skvěle zalichotit? Jednoduše! Takové kožené šaty totiž mají krátké rukávy, délku ke kolenům, spodní část lehce se rozšiřující a mohou mít pásek v pase. Tenhle model můžete nosit, ať už je typ vaší postavy jakýkoli.

Na večírek zvolte těsné šaty bez ramínek

Chystáte se na večírek nebo párty? Řešíte, co si vezmete na sebe? My bychom měli jasno: kožené šaty! V nich zaručeně sklidíte úspěch, zvláště tehdy, kdy na sebe obléknete těsně obepínající model bez ramínek. Kožené šaty těsného střihu nemající ramínka jsou pro tento účel jako stvořené. Co se délky týče, povoluje se délka pod kolena i těsně nad ně.

Foto: ASOS, Shutterstock.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments