My ženy kozačky milujeme. Tedy alespoň většina z nás. Nosíme je klidně od podzimu do jara a mnohdy si díky nim připadáme mnohem více žensky. Ačkoli se na první pohled zdá, že módní trendy na kozačky v poslední době tak trochu zapomínají, nedáme se tím odradit.

Nejsou kozačky jako kozačky. Zatímco jedna miluje ty na vysoké jehle, druhá dá přednost pohodlnějšímu modelu na nižším klínku. Kozačky bychom ale měly vybírat nejen podle toho, zda se nám líbí nebo ne, ale především s ohledem na naši postavu.

Nejste příliš vysoká? Nenoste maxi délku kozaček

Pokud k vám příroda, co se výšky týče, nebyla zrovna dvakrát štědrá a do vínku vám nenadělila alespoň 170 cm, pak se ve svém vlastním zájmu vyhněte nošení skutečně vysokých kozaček.

Jasně, ony na pohled vypadají tak smyslně a sexy, že podléháte dojmu, že byste díky nim rázem zdvojnásobila svůj sex-appeal. Není tomu tak.

Ženy nižšího vzrůstu by si nošením vysokých kozaček jedině uškodily. Místo toho vybírejte botičky sahající maximálně do poloviny lýtek. Na vkusu vám to neubere, ba spíše naopak. V takových kozačkách zazáříte.

Jste baculka? Vyhněte se kozačkám nad kolena

Máte kypré a oblé tvary, za které se nestydíte? To je jedině dobře! Pokud patříte k baculkám a chcete nosit kozačky, radíme vám nevybírat si ty, které sahají nad kolena.

Baculaté ženy to mnohdy nemají s výběrem kozaček jednoduché, zejména pak kvůli svým silnějším lýtkům.

Pokud nechcete zbytečně upozorňovat na svoji oplácanost, noste raději kozačky pod kolena. Vypadají dobře, budou vám slušet a nestane se, že byste dosáhla zvýraznění šíře vašich nohou. To přece nechcete, vždyť sama víte, že i bez kozaček máte pěkně silná lýtka, že?

Jste vysoká a štíhlá? Neomezujte se ve výběru

Možná se to jiným ženám bude zdát pořádně nefér, ale pokud jste vysoká a ještě k tomu štíhlá, nemusíte se při výběru kozaček nikterak omezovat. Vy totiž máte tu výhodu, že si můžete nosit, co chcete.

Bohužel pro nízké a baculaté dámy je to skutečně tak. Vysoké a hubené ženy si mohou dovolit nosit jakýkoli typ kozaček. Achjo.

Proto se nebraňte kozačkám na vysoké jehle a klidně ještě v maxi délce, protože s nimi dokonale zvýrazníte svoji krásně vysokou postavu a dlouhé nohy. Nosit však můžete i nízké kozačky, protože i ty vám budou slušet.

Foto: Pexels.com.

Načítání...

Diskuze