Svatební účes je třešničkou na dortu každé nevěsty. Před svatbou ho dlouho vybíráme, několikrát ho zkoušíme a hledáme to pravé ořechové. Každá nevěsta chce být jedním slovem dokonalá a to od hlavy až k patě. Účes může náš look příjemně podtrhnout, nebo také pořádně zkazit. Proto je potřeba vybírat opravdu pečlivě, inspirace a nápadů totiž není nikdy dost.

Svatební účes se stane korunou krásy

Pokud se budete vdávat, určitě si i vy ze všeho nejvíce přejete, abyste byla ve svůj výjimečný den perfektní. Ženy se chtějí ve svůj svatební den proměnit v neodolatelné princezny. Svatba je jeden z mála dnů, kdy je veškerá pozornost věnována právě nevěstě, není se čemu divit, že se chcete blýsknout.

Máme pro vás několik tipů na nádherné svatební účesy, ve kterých se proměníte v kouzelnou princeznu, z níž nikdo nebude moci spustit zrak!

Originální cop

Pokud máte dlouhé vlasy, které jsou navíc těžké a špatně se vyčesávají, uděláte nejlépe, když si je necháte zaplést do originálního copu. Ten můžete ozdobit nebo oživit s pomocí různých ozdob a vlasových dekorací, takže se není třeba bát, že by váš svatební účes á la cop vypadal obyčejně.

Zapletené vlasy s ozdobou

Opět skvělý účes pro majitelky těžkých vlasů. I já jsem jedna z nich a moc dobře vím, že by mi vyčesané vlasy zkrátka nedržely. Kdybych se mohla vdávat znovu, vsadila bych na podobný účes, který bych ozvláštnila nějakou elegantní a klidně i romantickou ozdobou. Co vy na to?

Ve stylu minulosti

Pokud tíhnete k nostalgickým věcem a možná jste si pro svou svatbu vybraly i šaty, které jako by vypadly z časopisu starého třeba dvacet let, pak by se vám mohl líbit účes, který může mít například podobu jednoduchého drdolu, protože nejdůležitější je na něm ta výrazná ozdoba.

V jednoduchosti je krása

Já osobně tak strašně ráda razím tohle heslo, no vážně! Když si nepotrpíte na přeplácanost, ale raději dáte přednost jednoduchosti, padne vám tento účes do oka. Je jednoduchý, ale zároveň ležérní a něžný, umím si k tomu představit nějaké jemné, splývavé šaty. No dokonalost!

S korunkou

Jak již bylo řečeno na začátku: každá z nás chce být ve svůj svatební den princezna. A co nesmí chybět žádné princezně? No jasně, korunka! Tak tady jednu máte!

Foto: Pixabay.com.

Načítání...

Diskuze