Kostkovaný trend je neskutečně nadčasový, nosil se před lety, nosí se dnes a bude se nosit i v příštích letech. Byla by proto škoda se mu vyhýbat, nebo dokonce zastávat názor, že je to móda našich babiček.

Velkou výhodou kostkovaného vzoru není jen fakt, že jeden kousek můžete nosit klidně několik sezón, do karet mu hraje i skutečnost, že dokáže zalichotit úplně každé ženě. Samozřejmě to chce správně vybírat, ale jedno je jisté: kostky jsou vrženy a není třeba se jich bát!

Vrhněte se do postele

Můžete vrhnout kostkami a můžete se vrhnout do postele v pohodlném pyžamu zdobeném (jak jinak) kostkovaným vzorem. Tohle je taková klasika, kterou máme rády a pohodlné pyžamo je základ pro spokojenou a ničím nerušenou noc. Tak dejte téhle klasice šanci.

I těhulkám sluší

Kostkám se určitě nemusí bránit ani budoucí maminky. Těhotenské bříško se v kostkovaném vzoru neztratí, naopak může hrdě vyniknout. Pohodlný a zároveň praktický kousek v tomto nadčasovém trendu je proto nutností pro každou těhulku!

Nosí se na doplňcích

Kostky sluší i doplňkům, ať už to jsou šály, šátky nebo čepice. Kdo si netroufá nebo si nevěří na nošení tohoto trendu, může na to jít pomalu třeba s některým z doplňků. Určitě je z čeho vybírat.

Troufnete si na kabát?

Pěkně teplý kabát se v tomto studeném ročním období určitě hodí. Proč neinvestovat do nadčasového kousku, který bude trend jak letos, tak i příští rok a určitě i ten další?

Nesmrtelná klasika

Sako bezesporu patří do šatníku každé ženy. Pěkně padnoucí sáčko vypadá elegantně a hodí se nejen do práce, ale i na důležité schůzky. Mít ho po ruce proto určitě není na škodu. I tady mají kostky jednoznačně zelenou, kostkované sako je klasika, která neurazí a je na ni spoleh.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments