Stává se vám, že váš make-up už ve dvanáct hodin odpoledne nevypadá tak, jak jste jej vytvořila ráno při odchodu do práce? Vše se může změnit, pokud vyzkoušíte tyto tipy. Přinášíme vám opět pár beauty triků, které váš make-up zachrání a vy budete vypadat přesně jako z titulky časopisu!

Decentní oční linka

Některé linky mají tendenci se v průběhu dne rozmazávat, což není žádoucí. Proto, aby vám linka vydržela opravdu co nejdéle, ji zafixujte pudrovým stínem ve stejném odstínu linky. Uvidíte, že se vám přestane rozmazávat, a dokonce bude působit decentněji díky zapudrování. Mnoho linek působí moc odvážně a extravagantně, jelikož jsou velmi lesklé, proto tato odlehčená varianta bude působit perfektně i v práci.

Změňte směr malování obočí

Zamyslete se … když si malujete obočí, z jaké strany začínáte? Pokud jste odpověděla zepředu, je to bohužel nejspíš špatně. Většina žen začíná zepředu a má tendenci více tlačit a obočí tak nevypadá přirozeně. Zkuste začít odzadu a uvidíte, že je to tak lepší. Navíc konci obočí většinou věnujeme méně pozornosti než perfektnímu začátku.

Tip: Před malováním obočí si upravte kartáčkem na obočí jeho tvar, usnadní vám to práci!

Dlouhotrvající oční stíny

Nevydrží vám stíny ani do oběda? Nebo se vám na večírku slijí do jedné linky? Máme pro vás skvělý trik. Před nanesením očních stínů jemně navlhčete váš štěteček. Stíny se k němu krásně přilepí, tudíž z něj nebudou opadávat a z oka jakbysmet. Vydrží vám klidně i celou noc.

Pokud jdete na večírek a máte v plánu například „kouřovky“, použijte tři odstíny – pro lepší efekt. Nejsvětlejší použijte do vnitřního koutku oka a pod obočí pro rozjasnění, druhý aplikujte přímo tak, abyste dokreslila tvar oka. Sáhněte raději po matném a neutrálním odstínu. Na vnější koutek oka zvolte ten nejtmavší stín, kterým celý look dokončíte. Pro perfektní a dlouhotrvající make-up nezapomínejte vždy před nanesením stínů použít bázi pod oční stíny.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments