Korpulentní Rihanna mění pohled na mateřství a těhotenskou módu se svou revoluční kolekcí Savage X Maternity

Rihanna zahajuje revoluci v oblasti mateřské módy se svou zbrusu novou kolekcí „Savage X Maternity„. Po ohromném ohlasu ohledně svého těhotenství přichází tato talentovaná umělkyně se svým nejnovějším projektem, který má za cíl změnit pohled na těhotenskou módu.

Již od svého prvního těhotenství neskrývala Rihanna své bříško, což vysílá důležitou zprávu všem budoucím maminkám. Kolekce Savage X Maternity zosobňuje sebevědomí, pohodlí a styl pro ženy v každém stádiu těhotenství.

Rihanna sděluje: „Nová mateřská kolekce má za cíl přinést tolik potřebné sebevědomí a komfort budoucím maminkám na každém kroku jejich cesty mateřství. Chci ukázat, že lze stále vyzařovat smyslnost a cítit se dobře i v roli rodiče.“

Název kolekce, Savage X Maternity, sám o sobě naznačuje směr, kterým Rihanna s touto kolekcí míří. Není to jen o podprsenkách a tričkách, ale o osvobození žen, aby se cítily skvěle a sebevědomě i během těhotenství. Kolekce zahrnuje různé styly a velikosti podprsenek, včetně těch s praktickou kojící podporou, nastavitelnými popruhy a kojícími přezkami.

Každá podprsenka je navržena tak, aby zajišťovala pohodlí během celého období těhotenství a mateřství. Díky jednoduché ovladatelnosti jednou rukou usnadňuje maminkám život i v této náročné fázi.

Není tajemstvím, že start této kapsulové kolekce byl přijat s nadšením a očekáváním. Fanoušci nešetří komplimenty, jako například: „Tohle je důvod, proč budu vždycky kupovat všechno od Rih! Rozumí každé výzvě“ a „Byla bych ochotná otěhotnět jen kvůli tomuto prádlu.“

Rihanna tímto projektem posílila poselství, že mateřství nemusí být důvodem ke stranění se módnímu světu. Naopak, ženy mohou zůstat v centru pozornosti i v této krásné fázi života. Kolekce Savage X Maternity je revolucí, která dává ženám svobodu vyjádřit svůj jedinečný styl a cítit se sebevědomě, a to i během mateřství.

  • Zdroj: https://www.savagex.com/.

Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.