Nechce se vám utrácet tisíce za kosmetické pomocníky na vaše zničené vlasy? Nemusíte. Máme pro vás bylinku, která při pravidelném používání vaše vlasy zachrání, budou krásně lesklé a husté. Kopřiva je superhrdinou všech zničených vlasů!

Šampon za pár korun

Nechce se vám věřit tomu, že obyčejný kopřivový šampon za pár korun (v obchodech se pohybuje do 80,- Kč) zachrání vaše zničené vlasy? Zeptejte se vašich babiček, nebo maminek, co dříve používaly, když chtěly krásné vlasy. Určitě se dozvíte, že s úspěchem sázely na kopřivový šampon. Jediný pozor dávejte na složení šamponu. Kvalitní kopřivový šampon nesmí obsahovat silikony a parabeny. Ale naopak obsahuje opravdu jen přírodní výtažky z kopřivy.

Šampony našich babiček

Výtažky z kopřivy mají blahodárné účinky na všechny zničené vlasy. Výrazně omezuje vypadávání a podporuje růst vlasů (sbohem krátké střihy, vítej dlouhá hřívo). Kopřiva má také dezodorační a protizánětlivé účinky, které tak pomáhají v boji s mastnými vlasy a citlivou pokožkou.

Krásné vlasy už po pár měsících

Nedoporučovaly bychom vám nic, co jsme samy nevyzkoušely. Proto jsme i my zkoušely, zda dodrží kopřivový šampon to, co slíbil. Pravidelné mytí kopřivovým šamponem, následné ošetření kondicionérem a použití jednou týdne masky na vlasy s výtažky z kopřivy nás mile překvapilo. Už po pouhých dvou měsících šampon dokázal to, co ostatní produkty nedokázaly ani po půl roce – vlasy byly opravdu neskutečně lesklé, příjemně voňavé, na první pohled zdravé a začaly rychleji růst.

[easy-image-collage id=65067]

Foto: Unsplash.com, Shutterstock.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments