Dobrý dojem ze zevnějšku a dokonalého oblečení začíná u našeho spodního prádla. Aby se vám nerýsovalo pod večerními šaty, těsnými kalhotami či sukní, vybírejte bezešvé prádlo, které může být současně i tvarovací. Jak vybírat bezešvé spodní prádlo?

Nejlepší variantou je vsadit na kvalitní značku spodního prádla. Velkým nešvarem jsou nekvalitní podprsenky s viditelnými švy. Pokud zvolíte bezešvé spodní prádlo, nebude pod vašim oblečením vůbec vidět. Pod těsné či průsvitnější šaty zvolte hladké košíčky. Bezešvá tvarující podprsenka, kalhotky, body či spodničky nejsou pod společenskými šaty vůbec vidět. Bezešvé stahovací prádlo se navíc nepropisuje přes vrchní oblečení a celkový vzhled vykouzlí bez jakékoliv chybičky.

Bezešvá dámská podprsenka

Pod společenským oblečením se špatně sedící podprsenka i kalhotky obzvláště vyjímají. Podprsenky se špatným obvodem se často zařezávají do zad a faldy se pak rýsují i štíhlým slečnám. Krajkové podprsenky se pod šaty rýsují a nakonec umí shodit i celkový vzhled. Vyberte si proto raději zcela hladkou podprsenku, která vám sedí po obvodu i objemově. Širší ramínka jsou vhodné pro ženy s většími ňadry, protože se nezařezávají do ramen. Bujné poprsí dobře vyrýsují stahovací podprsenky.

Bezešvé dámské kalhotky

Pokud se chystáte ven v přiléhavých šatech, sukni či kalhotách, je otázka výběru kalhotek opravdu na místě. Vhodné je sáhnout po bezešvých kalhotkách ve správné velikosti, aby se vám nezařezávaly. Upnuté oblečení, ve kterém je vidět každý záhyb vaší siluety, vyžaduje stahovací kalhotky. Pokud máte dokonalou postavu, budou vám stačit i bezešvé kalhotky, které podtrhnou vaši postavu. Obrysy spodního prádla se pak nikde nevyrýsují a netvoří nepěkné zářezy.

Technologie bezešvého prádla

Mezi technologie používané u bezešvého prádla patří svařování, lepení a welding. Metoda ultrasonic je bezešvé pojení jednotlivých dílů a částic. Je časově náročnější, ale ve výsledku je úžasná.

Metoda welding neboli svařování je další technologií bezešvého spojování či lepení dílů. Většina továren na výrobu oblečení si chrání vlastní know how. Někdy se welding označuje jako bezešvá, lamininovací či lepící technologie. Látky jsou propojeny pojícím tejpem, který je roztaven pomocí tepla neboli ultrasoniku, což je forma vysokofrekvenčního záření. Díky weldingu jsou pak švy zcela ploché.

Proč zvolit bezešvé prádlo

Bezešvé podprsenky vás nebudou škrábat, nikde vás nebude tlačit jejich zapínání a nerýsují se pod vaším oblečením. Jakmile jednou vyzkoušíte bezešvé stahovací prádlo, těžko budete chtít někdy jiné. Dopřejí vám dostatečné pohodlí. Nevzhledné faldy už vás trápit nebudou. Bezešvé prádlo je vyrobeno z jemného elastického mikrovlákna, které se dokonale přizpůsobí tělu. Technologie je použita na různé druhy kalhotek, tedy na tanga, klasické kalhotky, nohavičkové kalhotky, s nízkým i vysokým pasem, košilky, spodničky, body i podprsenky. Stačí si jen vybrat ty pravé.

Načítání...

Diskuze