Kolaborace Gigi Hadid a Reebok slaví úspěch

Sportovní značka Reebok již delší dobu spolupracuje se známou modelkou Gigi Hadid. Až nyní ale společně vytvořili kolaboraci, která slaví velký úspěch. Tato spolupráce vás totiž zavede zpátky do 90. let, kdy byl tento trend největší módní boom.

Gigi Hadid má sportovní geny

Málokdo ví, že otcem této slavné modelky je bývalý olympijský lyžař Mohamed Hadid. Gigi má po kom mít sportovní geny a sama má sport ráda, proto je jí spolupráce se sportovní značkou blízká.

Šusťákový trend

Pamatujete si na šusťákový trend? V této kolaboraci jsou šusťákové bundy jedním z hlavních kousků. Mimo to se ale můžete dočkat také na sportovní kalhoty, tílka, body, nebo dokonce tenisky, se kterými si dala Gigi Hadid velkou práci.

“Snažila jsem se vytvořit boty, které podporují vaši nohu a můžete v nich jít kamkoliv”

– říká Hadid.

Osobní přístup modelky

Modelka Gigi Hadid spolupracuje s mnoha módními značkami, např. Tommy Hilfiger. Ve všech případech je známá svým osobním přístupem ke spolupráci. Výjimkou tomu není ani kolaborace se značkou Reebok. Modelka prý s tvůrčím týmem značky prošla všechny staré návrhy a kousky známé sportovní značky a společně uvízli v 90.letech. Tyto návrhy sladili se současnými módními trendy jako jsou např. neonové barvy a vznikla kolekce, kterou budete chtít  mít doma.

Foto: papermag.com, Instagram.