Poškozenými vlasy trpí většina z nás. Každý den je totiž vystavujeme nepříznivým vlivům, které jim zrovna nesvědčí. Máme v oblibě používat mnoho přípravků a vlasy až příliš často tepelně zatěžujeme. Pak se snažíme škodu, kterou jsme samy napáchaly, všemi možnými prostředky napravit. Přivolejte na pomoc kokosový olej, který vašim vlasům navrátí zdraví a vitalitu.

View this post on Instagram

🍀 HAPPY EARLY ST. PATRICKS DAY!! 🍀 I absolutely 🧡 how much you guys love these products as much as I do. I 💞 you all for your support! So here’s another GIVEAWAY for one lucky winner 👏🏼🎉 I’m giving away a product that has helped me receive countless compliments: neuHAIR hair enhancing formula®!! To enter: 1. Like this post 2. Follow @skinresearchlab & @sophiablanc_ 3. Tag someone who you think is lucky! It could be a significant other, friend, teacher, or neighbor! You can tag as many people as you’d like (multiple tags = extra entry). 4. Like and comment on the giveaway post on @skinresearchlab Giveaway closes March 20 at 11:59 pm EST. WHY DO I 💙 neuHAIR?! 1️⃣ promotes the appearance of thicker, stronger, fuller-looking hair. Who doesn’t want that?! 2️⃣ helps bring shine and moisture to my previously damaged hair 3️⃣ helps my hair & scalp with nourishment and moisture that is commonly lost Happy St. Patrick’s Day! @skinresearchlab @sophiablanc_ #giveaway

A post shared by S O P H I A B L A N C ✨ (@sophiablanc_) on

Co se týče tepelné úpravy vlasů, samo o sobě by na tom nebylo nic  až tak špatného. Je ale důležité používat ochranné spreje a čas od času nechat vlasy odpočinout. Pokud se zrovna nechystáte někam do společnosti, žehlení a kulmování je naprosto zbytečné. Je také důležité svým vlasům občas dopřát ošetřovací kůru.

Proč používat kokosový olej?

Je známo, že kokosový olej dokáže zázraky. Zanechává vlasy hebké, lesklé a znatelně zdravější. Na trhu je k dostání nespočet produktů, které kokosový olej obsahují. Také ale obsahují spoustu chemie, která je pro vlasy nežádoucí. Nejlepší je tedy sáhnout po čistém oleji, který se prodává ve sklenicích. Můžete jej použít například jako zábal a nechat působit přes noc. Nejen že jsou po něm vlasy zdravé a lesklé, ale kokosový olej také vytváří ochranný film, který vlasy chrání před škodlivými vlivy.

S čím konkrétně vám tedy kokosový olej pomůže?

  1. Hydratuje vysušené vlasy
  2. Zmírňuje krepatění
  3. Dodává vlasům lesk
  4. Pomáhá proti vypadávání
  5. Pomáhá předejít chemickému poškození vlasů

Jak vidíte, tento přírodní přípravek má mnoho blahodárných účinků a jeho užívání s sebou nese řadu benefitů. Je cenově dostupný, takže ušetříte peníze a vaše vlasy jsou osvobozeny od všech těch chemií, které jim jen škodí.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze