Knoflíky jsou v kurzu! Pokud jdete s dobou a snažíte se oblékat tak, jak zrovna udávají nejnovější módní trendy, pak ani vám nesmí v šatníku chybět kousky, kterým knoflíky dominují. Co všechno knoflíky zdobí?

Kde nosit knoflíky?

Knoflíky jsou letošní rok trendem s velkým T. Narazit na ně totiž můžete úplně všude a to je právě super, protože si tak každá z nás bude moci najít to svoje. Nemáte rády sukně, ale šaty vám nevadí? Halenkám neholdujete, ale topy jsou podle vás bezva? Věřte, že si vybere úplně každá!

Šaty

Krátké nebo dlouhé, bohémské nebo jednoduché, s motivem nebo pouze v jedné barvě – ať už vsadíte na kterékoli, pokud budou mít knoflíky, jednoznačně vyhrajete. A je jedno, jestli vsadíte na šaty, které se rozepínají na knoflíky, nebo si vyberete takové, které mají knoflíky jen na parádu. Tak či onak v nich budete vypadat skvěle.

Sukně

Vyvolává ve vás pohled na sukni s knoflíky vzpomínky na školní léta? Ve mě tak trochu ano. Džínová nebo plátěná? Je to jedno, v kurzu jsou obě. Navíc džínové sukně jsou v poslední době velmi žádané a opět se vrací do módy, tak proč nevsadit právě na takový kousek?

Topy

Počasí nám ještě docela přeje, tu a tam sluníčko vyžene teploty pořádně nahoru a to nám umožňuje obléknout si topy na ramínka, které jsou pohodlné, vzdušné a k létu prostě neodmyslitelně patří. Pokud ani vy topům neodoláte, pak se nemusíte bránit – topy s knoflíky zkrátka mají své kouzlo, které určitě dostane i vás.

Halenky

Halenky ve mě vyvolávají pocit elegance, působí na mě romanticky a něžně a to se mi na nich líbí. Knoflíky jim na ničem z toho neubírají, naopak jim přidávají na zajímavosti. Ani jedné z těchto krásek bych neřekla ne, a co vy?

Foto: Pinterest.com, H&M.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments