Klíčové parfémy na letošní podzim. Vůně, které perfektně pasují k podzimu, zaručeně vyzdvihnou i vaši ženskost

Už máte vybranou oblíbenou vůni na podzim? Pokud ne, dnešní článek je přesně pro vás. S parfémy se roztrhl pytel a neustále přichází na trh další a další vůně. Pojďme se podívat na výběr parfémů, které by vám na podzim neměly chybět.

Obecně by vůně na podzim měly být sladší a výraznější než ty, které používáme v létě. V letních měsících máme většinou raději něco svěžího a lehkého, ale takové vůně v období podzimu zanikají a jsou nevýrazné.

Samozřejmě ale vždy záleží na osobních preferencích a na tom, co vám vyhovuje. Následující parfémy budou na podzim ovšem bezesporu ideální volbou.

Giorgio Armani – My Way Eau de Parfum

Tento sofistikovaný a lehce nasládlý parfém v sobě skrývá tóny vanilky, květů pomerančovníku a cedrového dřeva. Hodí se na začátek podzimu, kdy se ještě může dostavit babí léto, ale o letní parfém se rozhodně nejedná.

Cena: od 1.297 Kč / 30 ml.

THE 7 VIRTUES – Vanilla Woods Eau de Parfum

Vanilku najdeme i v parfému Vanilla Woods Eau de Parfum, což je patrné už z názvu. Dále obsahuje růži a karamel. Ideální na podzim a jako dělaný pro milovnice sladkých parfémů.

Cena: od 930 Kč / 11 ml.

Christian Dior – Spice Blend Fragrance

Tento parfém si zamilují především milovnice kořeněných vůní, které jsou pro podzimní období jako stvořené. Obsahuje například složky jako skořice, pepř, hřebíček, koriandr nebo muškátový oříšek.

Vzhledem k nepřebernému množství koření tato vůně není pro každého, ale pokud milujete intenzivní parfémy, které vás zahřejí u srdce, tento je ten pravý.

Cena: od 8.990 Kč / 125 ml.

Louis Vuitton – Fleur Du Désert

Tato rafinovaná květinová vůně byla inspirována pouštěmi Saúdské Arábie. Nenechte se ale mýlit. Rozhodně se nejedná o letní vůni. Obsahuje med, díky kterému tomuto parfému nechybí sladkost. Dále také obsahuje růži, skořici, jasmín, květy pomerančovníku a dřevité tóny.

Cena: od 12.600 Kč / 100 ml.

Maison Margiela – Replica Autumn Vibes

Myslíme si, že název mluví za vše. Tento parfém byl stvořený speciálně pro podzimní období. Ve složení najdeme například růžový pepř, koriandr, javor, cedr, mech nebo muškátový oříšek.

Cena: od 2.554 Kč / 100 ml.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!