Jaké jsou klíčové jarní trendy 2021? Zapomeňte na podpatky, in budou jednoznačně platformy a květinové vzory ? ?

Jaro je konečně tady! Je proto načase provětrat náš šatník o nové kousky, se kterými zaujmete. Na co se tedy můžeme těšit? Na začátek prozradíme, že podpatky jsou letos na jaře absolutně out! Tuto sezónu poletí platformy a co se vzorů týče, oblíbené květinové vzory na šatech a minisukních budou jistota.

Sako

Jeden ze základních must have kousků na jaro 2021 je sako. Sako si můžete pořídit v mnoha provedení, od klasických střihů až po nápadité rozparky a odvážné rukávy. Co bude ale úplně nejvíc trendy? Boyfriend saka se svými typickými vycpávkami v ramenech.

Platformy

Jarní sezóna 2021 nebude o podpatcích, ale o pevné půdě pod nohama. Nejvíce trendy budou boty s vysokou podrážku. Pořídit si můžete jak sandále, tak i pantofle, které jsou čím dál více nošeny i do společnosti.

Květinové vzory

V barevném outfitu s květinovými motivy budete doslova zářit. Na jaře poletí především pastelové barvy. S růžovou, žlutou či fialovou nešlápnete vedle. Pokud chcete zakrýt nějaké to kilo navíc, ideální je zvolit šaty s drobnějšími kvítky.

Minisukně

Opět se k nám vrací styl z 90. let. Trendy budou střihy klasické i do áčka. A co k sukni? Nejvíce se budou nosit crop topy!

Tip: Přečtěte si také článek Trendy tenisky pro rok 2021.

Odhalená záda

Jarní šaty nejvíce ozvláštní výstřih na zádech. Tento nový trend udělá i z nudných šatů naprostou pecku! Na ženském těle takový kousek vypadá opravdu perfektně.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.