Jaro je konečně tady! Je proto načase provětrat náš šatník o nové kousky, se kterými zaujmete. Na co se tedy můžeme těšit? Na začátek prozradíme, že podpatky jsou letos na jaře absolutně out! Tuto sezónu poletí platformy a co se vzorů týče, oblíbené květinové vzory na šatech a minisukních budou jistota.

Sako

Jeden ze základních must have kousků na jaro 2021 je sako. Sako si můžete pořídit v mnoha provedení, od klasických střihů až po nápadité rozparky a odvážné rukávy. Co bude ale úplně nejvíc trendy? Boyfriend saka se svými typickými vycpávkami v ramenech.

Platformy

Jarní sezóna 2021 nebude o podpatcích, ale o pevné půdě pod nohama. Nejvíce trendy budou boty s vysokou podrážku. Pořídit si můžete jak sandále, tak i pantofle, které jsou čím dál více nošeny i do společnosti.

Květinové vzory

V barevném outfitu s květinovými motivy budete doslova zářit. Na jaře poletí především pastelové barvy. S růžovou, žlutou či fialovou nešlápnete vedle. Pokud chcete zakrýt nějaké to kilo navíc, ideální je zvolit šaty s drobnějšími kvítky.

Minisukně

Opět se k nám vrací styl z 90. let. Trendy budou střihy klasické i do áčka. A co k sukni? Nejvíce se budou nosit crop topy!

Tip: Přečtěte si také článek Trendy tenisky pro rok 2021.

Odhalená záda

Jarní šaty nejvíce ozvláštní výstřih na zádech. Tento nový trend udělá i z nudných šatů naprostou pecku! Na ženském těle takový kousek vypadá opravdu perfektně.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments