Modré džíny jsou klasika, kterou má v šatníku snad úplně každá z nás. Ačkoli jsou džíny v barvě oblohy tolik oblíbené a my na ně nedáme dopustit, někdy zkrátka máme chuť na změnu. Tak proč nezkusit barevné džíny, které oživí váš outfit a dodají mu šmrnc?

Modrá je dobrá… ale někdy je to nuda!

Modré džíny tu rozhodně nehodlám zatracovat. Dokonale padnoucí modré jeans jsou zkrátka v dámském šatníku nutnost. A přes to nejede vlak! Nicméně i já mám občas potřebu udělat něco jinak a právě tehdy si obléknu barevné džíny, díky kterým můj look rázem vypadá živější a zajímavější.

klasika-je-nuda-zamilujte-si-barevne-dziny-20
klasika-je-nuda-zamilujte-si-barevne-dziny-19

Zkusíte to i vy? Je to zábava hrající všemi barvami!

A co černá? Tu nosíme běžně!

Nebudeme se zde pouštět do diskuzí, jestli je či není černá barva vůbec barva – zlé jazyky totiž tvrdí, že černá není barva a tečka. Ať už je to tak či onak, co byste řekly na černé džíny? Za mě je to jasná volba hned po modré klasice, s černými jeans nemůžete nikdy nic zkazit, proto se určitě vyplatí mít i tuhle barvičku ve své šatní skříni.

Bílá není jen pro odvážné!

Co říkáte na bílé džíny? Patříte k ženám, které se je bojí nosit, protože jak je známo, bílá barva k sobě doslova přitahuje všechny šmouhy? Nebo je naopak nosíte s hrdostí, protože moc dobře víte, že bílé džíny vypadají moc pěkně, elegantně a jednoduše šik? I já dám za bílé džíny ruku do ohně, když chcete vypadat elegantně, ale zároveň pořád uvolněně, jsou bílé džíny přesně tím, co potřebujete!

Žlutá vnese do vašeho outfitu radost!

Když si budete chtít svým lookem zlepšit náladu, nebo ji zvednout lidem ve vašem okolí, oblečte si na sebe žluté džíny. Kanárkově žlutá je zkrátka magnetem na dobrou náladu a úsměvy na tváři od ucha k uchu. Především na léto jsou žluté džíny jednoznačně must have!

Zelené džíny? Proč ne!

Zelená je barva, kterou některé ženy milují a jiné ji zatracují. Já se k zelené stavím pozitivně, protože se o ní říká, že dokáže uklidnit. Jestli tomu tak je i v případě džín laděných do zelena, netuším, nicméně to nic nemění na tom, že i zelené džíny vypadají sakra dobře. Troufnete si je nosit? Věřím, že ano!

Červená je smyslná a džínám sluší!

Zapomenout nesmím ani na červené džíny, které by alespoň za mě neměly chybět ve skříni těch z vás, kdo rádi upoutáváte pozornost svým směrem. Můžete se totiž spolehnout, že v červených jeans budete vidět a vaše okolí vás tak v žádném případě nepřehlédne!

Foto: Pinterest.com, H&M, ZARA, BIBLOO.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze