Kim Kardashian je k nepoznání ve focení pro CR Fashion Book inspirovaném hvězdami 90. let

Kim Kardashian není žádným nováčkem, co se týče experimentování se svým stylem. Od vystupování komplet v latexu po nošení trenčkotu jako šatů, tato hvězda médií dokázala, že pro ni móda vždy byla jakýmsi hřištěm pro vyjádření své kreativity. A stejně tak to platí i pro její krásnou tvář. Kim se objevila na přehlídkovém mole téměř bez make-upu, odbarvila si obočí na blond a dokonce se podrobila „upíří“ omlazující proceduře s mikrojehlami. Takže když jsme zahlédli její nejnovější fotosérii, ve které byla k nepoznání, nemohli jsme být příliš zaskočení.

Foto: CR Fashion Book

Vlasy na ježka a retro obočí

Kim Kardashian byla focena Nadiou Lee Cohen pro CR Fashion Book jako součást příběhu na obalu, který představoval svých 11 múz. Atmosféra focení byla grunge a uvolněná, Kim byla stylizována v krajkových podprsenkách, volných svetrech a dokonce i špinavém bílém tílku.

Ale to, co udivilo nejvíce, byl její vzhled. Místo dlouhých vlasů měla krátký účes „na ježka“. Dalším nápadným prvkem bylo její tenké obočí, které připomínalo trend z 90. let.

Na matném základu vynikaly výrazné lícní kosti Kim a lehce zbarvené rty. Její víčka byla nalíčena mrazivě stříbrným odstínem stínů, které byly na okrajích rozmazané. Husté řasy doplnily celkový vzhled.

Foto: CR Fashion Book

CR Fashion Book je digitální publikace od Carine Roitfeld, která oslavuje styl a kulturu. Letošní vydání Book Issue 23 připomíná její 10. výročí a je zdůrazněno sérií 11 hvězd na obalu. Kromě Kim Kardashian jsou součástí této oslnivé sestavy také Post Malone a Lara Stone.

Kim Kardashian se nebojí změn a ráda experimentuje nejen s módou, ale i s krásou. Její nejnovější fotosérie pro CR Fashion Book nám představila Kim v úplně novém světle, jak jsme ji dosud neviděli. Její odvaha a schopnost překvapovat nás znovu a znovu ji činí jednou z nejvýraznějších ikon v showbyznysu.

Zdroj: CR Fashion Book


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.