Kendall Jenner je oficiálně královnou provokativních kampaní. Ve snímcích pro vánoční kolekci značky Jacquemus nám nadělila více než jen nahé pozadí

Kendall Jenner je známá svou krásou a dokonalou postavou, a tak není překvapením, že si ji značka Jacquemus vybrala pro svou vánoční kampaň.

Co však zaujalo nejvíce, je způsob, jakým byla prezentována. Značka se rozhodla nezveřejnit hned obličej modelky, ale namísto toho se zaměřila na její zadek. Na Instagramu sdíleli obrázek polonahé Kendall Jenner, kterou zdobí vánoční světla. Tento krok vyvolal bouři reakcí a diskuzí.

View this post on Instagram

A post shared by JACQUEMUS (@jacquemus)

Kolekce si rozhodně zaslouží pozornost

Přestože se tato nezapomenutelná fotografie stala středobodem pozornosti, kampaň nabízí mnohem více. Kolekce s názvem „GUIRLANDE“ zahrnuje oděvy a doplňky, které jsou ideální pro slavnostní příležitosti během vánočního období.

Tato kolekce nabízí pestrou škálu svátečních kousků, od huňatých kabátků po třpytivé šaty a kabelky, které přidávají klasickým siluetám značky Jacquemus vánoční nádech.

Foto: Jacquemus 

Barevná paleta zahrnuje odstíny třpytivé stříbrné a zlaté, ale také červené, smrkově zelené a bílé akcenty. Vánoční látky jsou reprezentovány hedvábným taftem a třpytivým lurexem.

Foto: Jacquemus 

Doplňky hrají v této kolekci významnou roli a zahrnují náušnice Jacquemus rond-carre, náhrdelníky s rolničkou, zlaté balerínky, černé semišové boty a stříbrné podpatky, které jsou doplněny klasickými kabelkami jako Chiquito nebo Bambino v nových variacích.

Foto: Jacquemus 

Tato kampaň nás zaujala nejen svým provokativním přístupem k prezentaci modelky Kendall Jenner, ale také tím, jak dokázala spojit módní trendy s vánoční atmosférou. Zároveň ukázala, že značka Jacquemus se nebojí vybočovat z konvenčních cest a přinášet do světa módy něco nového a odvážného.

Pokud hledáte jedinečné vánoční outfity a doplňky, určitě si prohlédněte tuto kolekci na stránkách Jacquemus. Tato kampaň je jistě jednou z těch, o kterých se bude ještě dlouho mluvit.

Zdroj: Jacquemus


Avatar

sarkakrausova

Mojí vášní je móda a krása. Řídím se heslem, že každá žena by o sebe měla pečovat, bez ohledu na to, jaké míry jí příroda nadělila. Každá jsme krásná!