Napadlo vás někdy zamyslet se nad tím, že vámi zvolená obuv toho o vás může hodně prozradit? Pokud kroutíte hlavou na nesouhlas, pak byste měli vědět, že jsou to právě boty, které většina z nás na druhých lidech sleduje jako úplně první. A k tomu všemu na vás vaše botky mohou prásknout více, než byste si vůbec dokázali představit.

Co o vás prozradí vaše obuv?

Většina z nás si myslí, že záleží především na outfitu, který dokáže lidem kolem nás mnohé napovědět. Co se bot týče, pak jen málokoho napadne, že i ony mají co mluvit do celkového looku. A to je chyba.

I kdybyste si na svém oblečení dali sebevíce záležet a třeba se zahalili do těch nejdražších značek, jakmile opomenete boty, bude vám celý look naprosto k ničemu. Pracně vynaložené úsilí tak v případě, kdy si na nohy obujete ošoupané, špinavé a roztrhané botičky přijde vniveč a přitom úplně zbytečně.

Jaké jste, když nosíte tenisky?

Dáváte přednost pohodlným teniskám, které byste mohli mít na nohou klidně 24 hodin 7 dní v týdnu? Pak na své okolí působíte pohodářsky a vyzařujete kolem sebe příjemnou auru, díky které to k vám lidi táhne. Díky teniskám je jasné, že milujete pohodlí, ale někdy zdání klame a vy dokážete druhé pořádně překvapit.

Jaké jste, když nosíte pánské boty?

Samozřejmě ne pánské úplně doslova, ale máme tím na mysli boty laděné do pánského stylu, které o vás prozrazují, že milujete jednoduchost a minimalismus. Klasické polobotky jsou vaše nejoblíbenější a dokážete je unosit naprosto ke všemu. Na svět se díváte otevřeně a druhým lidem nic netajíte, což je vlastnost, kterou na vás někdo miluje a někdo nenávidí.

Jaké jste, když nosíte tenisky extravagantní obuv?

Pakliže se vyžíváte v nošení extravagantních botiček, působíte na lidi okolo sebe jako odvážný člověk, který si svůj život užívá na maximum a nehodlá z něho promarnit jedinou minutu. Sebevědomí vám rozhodně nechybí, by naopak jej máte na rozdávání. Když jste ve společnosti, stáváte se středem pozornosti a to se vám líbí.

Jaké jste, když nosíte boty ve vojenském stylu?

Pro vysoké boty v army stylu se rozhodují ženy, které v sobě skrývají rebelku. Jakmile máte na něco svůj názor, neschováváte si jej pro sebe, ale řeknete ho tzv. na plnou pusu, pevně si stojíte za svými rozhodnutími a na své okolí působíte jako drsňačka, která se ničeho nebojí. Máte ale i svou jemnou stránku, ke které pustíte jen ty vyvolené.

Jaké jste, když nosíte botky na jehle?

Pokud nosíte boty na vysokém jehlovém podpatku, působíte na své okolí ostře a rázně, někdy se dokonce stane, že se vám lidi raději klidí z cesty. Vaší předností je cílevědomost, co si dáte za cíl, toho také dosáhnete, jdete si tvrdě za svým.

Foto: Pixabay.com, Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Visitor Rating: 1 Stars

Visitor Rating: 3 Stars