Čeká vás večírek, na kterém se chcete blýsknout? Toužíte udělat dojem a stát se hvězdou večera? Ale bohužel se z práce nestíháte vrátit domů, abyste se v klidu připravila? Nevadí! Hlavně nepropadejte panice, i tak se vám může podařit zazářit – chce to jen znát ty správné fígle, se kterými nebudete žádnou přípravu navíc vůbec potřebovat!

Jdete z práce rovnou na večírek? Myslete na to už ráno!

Pokud víte, že se z práce určitě nestihnete vrátit domů, myslete na skutečnost, že večer vyrážíte na večírek, už ráno. Když se vhodně připravíte, ušetříte si tak starosti s tím, že jako na potvoru nemáte čas letět z práce ještě domů a tam podstoupit několikahodinovou pečlivou přípravu.

Poradíme vám užitečné triky a tipy, se kterými se na večírek připravíte s předstihem a během odpoledne maximálně doladíte nějaké ty detaily. Uvidíte, že s našimi fígly se žádná pohroma konat nebude a váš večírek bude jedním slovem fenomenální.

Co si vzít na sebe?!

Nejdůležitější položkou na seznamu je v tomto případě určitě oblečení. My ale máme jasno, v čem byste mohly vyrazit: malé černé šaty! Pro někoho je to sice nudná klasika, ale jestliže s sebou nechcete do práce vláčet tašku s náhradním outfitem, pak jsou malé černé šaty jasná sázka na jistotu.

Během dne si k pouzdrovým šatům v havraním odstínu můžete vzít třeba barevný výrazný šátek, na večer pak stačí šátek odložit a vytasit se například se zlatými doplňky, s nimiž budou černé šaty rázem vypadat úplně jinak. Inu, za nás zkrátka není co řešit!

Jak se nalíčit?

Jednou z možností je nalíčit se do práce tak, jak jste běžně zvyklé a během dne si pak make-up upravit podle potřeby. Nechcete-li ale riskovat, že to třeba nestihnete, protože jako na potvoru dostanete více práce a nebudete mít ani vteřinu nazbyt, pak na svůj večírkový make-up myslete ještě před tím, nežli ráno odejdete do práce.

Za nás je ideální volbou přirozené líčení, které můžete oživit červenou rtěnkou a tekutými očními stíny. Věřte nebo ne, ale vážně není potřeba to s líčením nějak přehánět a i tahle jednoduchá klasika se postará o to, že budete vypadat skvěle.

Myslete na drobnosti

Pakliže z práce budete pospíchat rovnou na večírek, myslete dopředu i na drobnosti, jako je třeba kabelka nebo vhodně zvolená vůně. Co se kabelky týče, pak je vám asi jasné, že vyrazit si na párty s obrovskou nákupní kabelou, kterou běžně nosíte a milujete ji, protože je tak úžasně prostorná a všechno se vám do ní vejde (a to včetně nákupu v obchodě, kam se stavíte cestou domů), by byla jedna velká módní sebevražda. Proto se snažte tento den potřebné věci zredukovat do malé kabelky s popruhem přes rameno.

Foto: Pixabay.com.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze