Katie Holmes uchvacuje svým stylem i postavou. Je vám přes 40? Inspirujte se!

Katie Holmes je jedna z těch žen, ke kterým byla příroda velmi štědrá. Zdá se, že tato půvabná herečka, která bývala manželkou Toma Cruise, se vrací v čase a místo stárnutí spíše mládne. Jen málokdo by řekl, že v prosinci oslaví své 44. narozeniny. V čem je její tajemství?

Katie a její rituály

Katie se řídí tím, že by člověk měl věnovat co nejvíce času sám sobě. Především v dnešní uspěchané době bychom se měli věnovat péči nejen o svůj zevnějšek, ale také o své nitro.

Dle svých slov Kate miluje cvičení, díky kterému má krásně štíhlou a vypracovanou postavu. Mimo to jí dělá dobře i po psychické stránce. Čtyřikrát týdně se věnuje intenzivnímu cvičení, ke kterému se častokrát ráda přidá i hereččina šestnáctiletá dcera Suri.

Katie má také své každodenní rituály, kterými se udržuje v psychické pohodě. Chodí na masáže, poslouchá relaxační hudbu a píše si speciální deník, ve kterém si každý den zapisuje, za co je vděčná. Péči sama o sebe považuje za velice důležitou a vždy si najde chvíli na odpočinek a relax. 

Péče o pleť 

Katie má jako každá žena ráda make-up. Není to však něco, v čem by se přímo vyžívala. Nemá problém vyjít ven nenalíčená a klidně se nechá nafotit, i když na obličeji nemá ani známku make-upu. Místo toho se raději více zaměřuje na péči o pleť, která je mnohem důležitější.

Když má někdo zdravou a bezproblémovou pleť, nemusí ji zatěžovat nánosy líčidel. Katie je velkou fanynkou skincare. Její nejoblíbenější značkou je německá kosmetika Dr. Sturm. Pravidelně také chodí na kosmetiku.

Módní styl

Na začátku své kariéry Kate nebyla považována módní ikonu. Když se poprvé objevila v seriálu Dawsonův svět, působila jako milá holka odvedle, ze které se vypracovala v hollywoodskou hvězdu. Tomu také přizpůsobila svůj šatník.

Po rozvodu s Tomem Cruisem Katie změnila svůj styl a do svého šatníku zařadila mladistvé a elegantní módní kousky, za které sklízí chválu od módní policie.

Zdroj info: Wikipedia, Shape.com


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!