Must have kouskem podzimu se stává károvaný kabát!

Je elegantní, nadčasový a mezi módními trendy není žádným nováčkem. Řeč je o károvaném kabátu, který si našel své stále místo v šatníku téměř každé ženy. Pokud ještě tento kousek nevlastníte, nastal čas si ho konečně pořídit. Je totiž must have kouskem nejen tohoto podzimu, ale i dalších sezón.

Různé střihy, stejný vzor

Nezáleží na tom, jaký střih kabátu si pořídíte. Krátký má své kouzlo a je více variabilní. Dlouhý střih je oproti tomu více originální a opticky prodlouží postavu. Důležité na kabátu je ale jeho vzor.

Károvaný vzor dokáže vykouzlit z obyčejného neobyčejné. A právě proto slaví takový úspěch. Opakovaně se objevuje v kolekcích světoznámých značek a do budoucna tomu nebude jinak. Proto jsme ho zařadili mezi must have kousky podzimu.

Foto: Shutterstock

Vyplatí se investovat do kvality

Je nám jasné, že my ženy automaticky preferujeme kvantitu před kvalitou. Abychom předešly známé větě, kterou muži nesnáší: „nemám nic na sebe!“ raději nakupujeme ve výprodejích, ve kterých pořídíme větší množství oblečení za částku, za kterou jindy koupíme jeden dražší kousek. Jenže u károvaného kabátu, který bude trendy i za několik let, se vyplatí investovat více peněz a vsadit na kvalitu.

Kvalitní kabát vám to totiž obratem vrátí, protože vydrží vypadat stále jako nový a je vyrobený z materiálu, který vás pořádně zahřeje.

Barevná provedení, které se hodí ke všemu

Nejuniverzálnějším barevným provedení károvaného kabátu je kombinace černo-bílé. O černé barvě všechny víme, že patří k nejoblíbenějším odstínům, které nikdy nevyjdou z módy. Bílá barva kabátu dodá jemnost.

Další z oblíbených barevných variant je béžovo-bílá. Béžová slaví v posledních letech velký úspěch, proto není zas takovým překvapením, že se hojně objevuje právě u károvaných kabátů. Skvěle ale bude vypadat také například zelená, která je neokoukaná a svěží.

Foto: Shutterstock

Jednoduchý outfit během pár vteřin

Znáte ty typické podzimní dny, kdy celý den prší a vy máte v plánu být celý den v teplákách a sledovat svůj oblíbený seriál? Jenže došel popcorn a to vás donutí opustit pohodlný gauč a skočit do obchodu. Jenže kdo by se chtěl převlékat do něčeho vhodnějšího, když v obchodě strávíte pár minut.

I v tomto případě vám pomůže dlouhý károvaný kabát. Vaše vytahané oblečení hravě schová a jedním zapnutím budete za hvězdu. Nebojte se také kombinovat! Károvaný kabát je sice elegantní kousek, skvěle ale k němu vypadá nejen klobouk, ale také sportovní kšiltovka.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.