Americká supermodelka, podnikatelka, bývalá tvář značky Victoria’s Secret Karlie Kloss je celosvětově uznávanou modelkou a také celebritou. Jen na instagramu má Karlie necelých 8 milionů sledujících.

Karlie se provdala za jejího nejlepšího kamaráda Joshua Kushnera 18. 10. 2018. Všechna významná média o tomto pro Karlie nezapomenutelném dni samozřejmě intenzivně informovala, nicméně svatba byla dobře utajena, takže nic významného doposud nespatřilo světlo mediálního světa – pouze to, co zveřejnila samotná Karlie. Karlie se však nyní rozhodla zveřejnit a sdílet se svými fanoušky další záběry ze svého dne D.

Ve svém videu na youtube 118 Things That Happened in 2018 (118 věcí, které se udály v roce 2018) Karlie retrospektivně vzpomíná na rok 2018 a znovu si připomíná nejdůležitější okamžiky tohoto pro Karlie nejlepšího roku svého života, jak sama říká. Ve videu samozřejmě nemůže chybět svatba. Karlie odhalila doposud nezveřejněné záběry ze své úchvatné svatby, včetně fotografií “behind the scenes”.

Ve videu nechybí dojemné záběry Karlie když poprvé spatří své svatební šaty, neméně dojemně působí i reakce samotného ženicha při prvním pohledu na Karlie ve svatebních šatech. Za srdce vás vezmou i záběry na dojatou rodinu a přátele, kteří se svatby zúčastnili.

Nezbývá nám než Karlie poděkovat za skvělé video, díky kterému nám dala možnost nakouknout do záviděníhodného světa módní superstar a popřát Karlie mnoho úspěchů v manželství i v kariéře.

Foto: Instagram.

Video: Youtube.

Načítání...

Diskuze