Karlie Kloss v kampaních Swarovski jen září

Uznávaná šperkařská značka Swarovski je něco jako Victoria’s Secret ve světě spodního prádla. Za posledních 10 let se mezi tvářemi značky Swarovski vystřídalo mnoho světových TOP modelek. S kým se Swarovski pojí nyní? Současnou tváří je známá a úspěšná modelka Karlie Kloss.

Andílek střídá andílka

Poslední výměna tváří značky Swarovski proběhla v roce 2016, kdy svůj pomyslný trůn předala známá modelka Miranda Kerr, která patří mezi bývalé andílky značky Victoria’s Secret. S pohledu managementu se jednalo o čistě pragmatické rozhodnutí – chtělo to někoho nového, neokoukaného, ke komu vzhlíží mladší generace – a právě proto bývalého andílka vystřídal další z andílků – top modelka Karlie Kloss.

Kampaň nafocená s návrhářem Jason Wu

K oslavě 10. výročí odnože Atelier Swarovski se značka spojila s módním návrhářem Jasonem Wu, který je mimo jiné blízký přítel právě hlavní tváře značky Karlie Kloss. Vznikla velmi povedená kolekce, kterou značka Swarovski jen dokázala, že právem patří mezi nejuznávanější značky šperků po celém světě.

Nejdřív výročí, poté rovnou vánoční kampaň

Vánoce jsou za dveřmi. Swarovski tak rovnou z oslav 10. výročí Atelier Swarovski přešla ve vánoční kampaň, kde jako hlavní tvář figuruje samozřejmě úchvatná Karlie Kloss. Její přirozená krása se ve vánoční kampani odráží nejvíce. Nude líčení, přirozené tóny a naprosto odzbrojující šperky nejen s vánoční tématikou.

Foto: facebook.com/swarovski.global.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.