Připravuje se velkofilm o Karlu Lagerfeldovi! Kdo si zahraje legendárního návrháře?

Kdo by neznal ikonu módního průmyslu Karla Lagerfelda. Patří k nejúspěšnějším módním návrhářům v historii módy. Pokud jste i vy jeho vášnivou fanynkou, máme pro vás dobrou zprávu. Chystá se životopisný film, který vám prozradí mnoho zajímavostí nejen z jeho kariéry, ale i pikantností z osobního života. Lze očekávat, že obsazení bude hvězdné. Už teď je ale jasné, kdo si zahraje legendárního Lagerfelda.

Zahraje nejen hlavní roli, bude i koproducent

Módního návrháře Karla Lagerfelda si zahraje herec Jared Leto. Ten je známý svým skvělým hereckým talentem. Jared se dokonale dokáže vžít do role a na filmových plátnech podává obdivuhodné výkony. Kdo viděl film Joker, Sebevražedný oddíl nebo Klan Gucci, dá nám jistě za pravdu.

Herec se znal s Lagerfeldem osobně. Několikrát spolu mluvili o tom, že si spolu zahrají ve filmu. Svým způsobem oba dodrží slovo. I proto se Jared Leto stal koproducentem filmu, který bude produkovat se svou přítelkyní Emmou Ludbrook.

Životopisný film sledující nejdůležitější okamžiky jeho kariéry

Karl Lagerfeld patřil mezi špičky módních návrhářů dlouhých 50 let. Jeho kariéra byla plná převratů, úspěchů i pádů. Nečekejte tak žádný bulvární film. Jedná se o životopisný film, který bude sledovat nejdůležitější okamžiky jeho kariéry. Hlavní děj, scénář i herecké obsazení však zatím zůstává zahaleno tajemstvím.

Na tvorbě se podílí jeho blízcí spolupracovníci a důvěrníci

Že film prozradí mnoho zajímavých a doposud nezveřejněných informací je už teď jasné. Podílí se na něm totiž jeho tři nejbližší spolupracovníci, kteří znali Lagerfelda z té dobré i špatné stránky. Jedná se o Paolo Righi, který převzal vedení značky Karl Lagerfeld v roce 2011. Dále Caroline Lebar, která pracuje pro módní dům Lagerfeld a byla blízkou přítelkyní návrháře. A do třetice se na tvorbě životopisného filmu podílí Sebastien Jondeau, bývalý osobní asistent návrháře.

Zdroj info: WWD.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.