Kamarádky na život a na smrt: Kendall Jenner a Gigi Hadid společně září v nové kampani značky Burberry

Ačkoliv mezi modelkami zpravidla panuje rivalita, najdou se i světlé výjimky, které potvrzují pravidlo. Gigi Hadid a Kendall Jenner spojuje dlouholeté přátelství, které jim můžeme jen závidět. Nyní společně září v nové kampani značky Burberry a musíme říct, že vypadají skvěle a dokonale se doplňují.

Začátky přátelství

Nejen stejné povolání, ale také stejné zájmy, názory a postoje spojují Gigi a Kendall natolik, že jejich přátelství je pevné a nerozbitné. Nedávají ho ale tolik na obdiv. Na veřejnosti se společně příliš neukazují a své sociální sítě nezaplňují společnými fotografiemi. Proto se čas od času vyrojí různé spekulace a dohady o tom, zda jsou tyto dvě modelky stále kamarádkami, nebo je KenGi, jak si společně říkají, již minulostí.

Poprvé se potkaly v roce 2014 a už tehdy bylo jasné, že tu vzniká nové hvězdné přátelství. Gigi si Kendall ihned oblíbila a pro magazín The New York Post na ni pěla jen samou chválu. Prohlásila, že mezi sebou rozhodně nesoutěží a že je Kendall skvělý člověk. Rozhodně nemají ve zvyku se pomlouvat a prozrazovat médiím drby a pikantnosti ze soukromí té druhé.

https://www.instagram.com/p/3EHN-bDCeq/?utm_source=ig_embed

Kampaň pro Burberry

Pro novou kampaň s názvem Evolution si značka Burberry vybrala právě tyto dvě modelky, které ještě doplnila Bella Hadid, jež je mladší a neméně známou sestrou Gigi. Na fotografiích všechny tři krásky pózují v outfitech z nové kolekce pro jaro/léto 2020, která je ve znamení jemných a neutrálních barev. Posuďte sami, jak jim to sluší.

https://www.instagram.com/p/B8Llw4igz-c/

https://www.instagram.com/p/B8MAyp8A2mE/

https://www.instagram.com/p/B8MWtEHnacx/

https://www.instagram.com/p/B8OAoTmAs4G/

https://www.instagram.com/p/B8OV901g98l/

Foto: Burberry, Instagram.