Kamarádky na život a na smrt: Kendall Jenner a Gigi Hadid společně září v nové kampani značky Burberry

Ačkoliv mezi modelkami zpravidla panuje rivalita, najdou se i světlé výjimky, které potvrzují pravidlo. Gigi Hadid a Kendall Jenner spojuje dlouholeté přátelství, které jim můžeme jen závidět. Nyní společně září v nové kampani značky Burberry a musíme říct, že vypadají skvěle a dokonale se doplňují.

Začátky přátelství

Nejen stejné povolání, ale také stejné zájmy, názory a postoje spojují Gigi a Kendall natolik, že jejich přátelství je pevné a nerozbitné. Nedávají ho ale tolik na obdiv. Na veřejnosti se společně příliš neukazují a své sociální sítě nezaplňují společnými fotografiemi. Proto se čas od času vyrojí různé spekulace a dohady o tom, zda jsou tyto dvě modelky stále kamarádkami, nebo je KenGi, jak si společně říkají, již minulostí.

Poprvé se potkaly v roce 2014 a už tehdy bylo jasné, že tu vzniká nové hvězdné přátelství. Gigi si Kendall ihned oblíbila a pro magazín The New York Post na ni pěla jen samou chválu. Prohlásila, že mezi sebou rozhodně nesoutěží a že je Kendall skvělý člověk. Rozhodně nemají ve zvyku se pomlouvat a prozrazovat médiím drby a pikantnosti ze soukromí té druhé.

View this post on Instagram

Crew Love ? GO HAM @lewishamilton

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Kampaň pro Burberry

Pro novou kampaň s názvem Evolution si značka Burberry vybrala právě tyto dvě modelky, které ještě doplnila Bella Hadid, jež je mladší a neméně známou sestrou Gigi. Na fotografiích všechny tři krásky pózují v outfitech z nové kolekce pro jaro/léto 2020, která je ve znamení jemných a neutrálních barev. Posuďte sami, jak jim to sluší.

View this post on Instagram

Introducing Evolution – our #BurberrySpringSummer20 runway campaign starring #KendallJenner and #GigiHadid. Shot by #InezAndVinoodh it shines a spotlight on the new #Burberry attitude, defined by Riccardo Tisci. . “I have been working for a few seasons to define a new identity and visual language for this house. This campaign feels like the beginning and I wanted to celebrate the men and women who represent Burberry – some who have been a long-standing part of my career and others who have started this Burberry journey with me. Together they capture the sophistication and attitude at the heart of the house today. Inez and Vinoodh are part of my family, they understand portraiture and capturing the beauty in simplicity like nobody else and this is what I wanted for this important campaign. They have brought our new world to life, letting the spirit of the cast shine and allowing the collection to be the real star." #RiccardoTisci, Burberry Chief Creative Officer . #BurberryGeneration

A post shared by Burberry (@burberry) on

Foto: Burberry, Instagram.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.