Patřily k nejslavnějším herečkám své doby. Měly svou vlastní společnost Dualstar, díky které se z nich staly jedny z nejbohatších mladých hereček. V roce 2004 ale přišel zlom. Kde jsou slavné sestry Olsenovy? Kam se nám ztratily? 

Konec s herectvím

Ashley Olsen skončila s herectvím úplně, a to právě v roce 2004. Mary Kate se poté objevila v pár filmech, kde si zahrála menší role, svou sestru ale následovala a v roce 2012 se rozhodla herectví také pověsit na hřebík. Dvojčata Olsenovy hrála ve filmech od raného dětství, není tak divu, že se herectví nadále nechtěla věnovat.

The Row

Ashley měla cit pro módu už odmalička. Díky ní také vznikl nápad na založení módní značky The Row. Módní značka byla založená v roce 2005 a od té doby má v módním průmyslu své pevné místo. Na návrzích módních kousků se tyto bývalé herečky osobně podílejí. Stejně tak na propagaci a marketingu.

The Row se prodává ve 164 obchodech v 37 zemích. The Row se nejdříve věnovala pouze dámské módě, na jaře 2011 se ovšem objevila i pánská kolekce, která měla poměrně dobrý úspěch. Ovšem až v roce 2018 se módní značka dočkala kompletní pánské kolekce, na které se samozřejmě osobně podílely “Olsenky”. The Row je značka, o které toho ještě mnoho uslyšíme. Koneckonců v srpnu letošního roku bylo rozhodnuto o otevření prvního obchodu také v Evropě. Věříme, že se do budoucna objeví i v naší zemi.

Osobní život

Mary Kate byla od roku 2014 přítelkyní bratra francouzského bývalého prezidenta Oliviera Sarkozyho. V roce 2015 se za něj provdala.

Ashley si své soukromí střeží mnohem více, než svá sestra. V minulosti byla spojována s několika muži, nyní je spojována s Louis Eisner – umělcem z Los Angeles.

Foto: Facebook.com.

Načítání...

Diskuze