Kaia Gerber a Kate Moss v jarní kampani Stella McCartney

Téměř všechny luxusní značky se zabývají, nebo upozorňují ve svých letošních kolekcích na globální problém, kterým je třeba se zabývat. Tomuto „trendu“ neunikla ani oblíbená módní návrhářka Stella McCartney. Ve své jarní kampani si jako hlavní téma vybrala udržitelnost a cirkulární ekonomiku. 

Královna a princezna modelingu

Do své jarní kampaně si Stella McCartney vybrala královnu a také princeznu současného modelingu. Staly se jimi slavná modelka Kate Moss a také mlaďounká modelka Kaia Gerber. Obě modelky jsou vybrané záměrně. Návrhářka ve svém prohlášení prozradila, že vybrala tyto krásné modelky, jelikož představují „zázrak žen“ a to napříč různými generacemi. Poukazuje tak na skutečnost, že ženy mohou být krásné v každém věku.

Nejedná se o první spolupráci módního domu Stella McCartney s modelkou Kate Moss. Modelka s touto značkou spolupracuje již po sedmé. Zatímco mladá talentovaná modelka Kaia Gerber, která je dcerou své slavnější matky Cindy Crawford, má se značkou Stella McCartney svou premiéru.

Udržitelné materiály slaví úspěch

Je obdivuhodné, jak se módní svět snaží upozornit na globální problémy a budovat módní trendy, které budou v souladu s přírodou. Jarní kolekce módní návrhářky McCartney je vyrobena až ze 60 % udržitelných materiálů, jako například organická bavlna, regenerovaný kašmír nebo organický denim.

Foto: facebook.com/stellamccartney, Instagram.com, facebook.com/kaiagerber.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.