Kabelky a tašky Kipling – Novinka na českém trhu

Blížící se sezóna jaro/léto 2016 vybízí ke koupi nové dámské kabelky! Máme pro vás horký tip na belgickou módní značku Kipling, která se konečně dostala také na český trh a to prostřednictvím prověřeného českého e-shopu Delmas.cz.

kipling-kabelky

Značka Kipling s roztomilou opičkou ve svém logu spatřila světlo světa v roce 1987 v belgických Antverpách a již od počátku svého působení se řídila filozofií výroby kabelek a zavazadel výhradně z vysoce kvalitních materiálů s důrazem na precizní zpracování. Důležitým faktorem je také velmi dostupná cena, díky čemuž může značka Kipling rozvířit i módní vlny v českém rybníčku a snadno konkurovat zaběhnutým značkám, které častokrát již ničím nepřekvapí.

10352400_10153517702531519_4784990741215867150_n

Kipling je svěží značka specializující se na výrobu mladistvých kabelek, peněženek a zavazadel. Nová kolekce kabelek pro sezónu jaro/léto 2016 na první pohled zaujme svými živými a hravými barvami. Módní šeď, kterou známe z českých ulic, se značkou Kipling nečekejte.

83116_Kipling_2

Kabelky Kipling lze nosit jak klasicky v ruce, tak také díky nastavitelným a odnímatelným popruhům i přes rameno či jako crossbody.

Doplňky belgické módní značky Kipling po celém světě zaujaly desítky tisíc žen, které vyhledávají nadčasovou a originální módu za rozumné ceny, zároveň však s velkým důrazem na kvalitní zpracování, které dovoluje nošení kabelek a dalších doplňků Kipling i po další sezóny.

K01362J4200 999 (1)

TIP: Kde zakoupit módní doplňky Kipling?

Pokud jste z Prahy, kabelky, peněženky a tašky Kipling můžete vybírat v kamenných pobočkách českého prodejce Delmas, který na českém trhu působí již od roku 1991. Značkové prodejny Delmas najdete v Praze ve Vodičkově ulici a v Metropoli Zličín, kde můžete využít doporučení a rad školeného personálu.

Pokud dáváte přednost internetovému nákupu, elektronický obchod Delmas vás jistě nezklame. Kromě značky Kipling zde najdete i produkty světoznámých jmen, jako jsou Calvin Klein, Joop!, Guess a dalších. Společnost Delmas garantuje bezproblémový nákup originálního zboží – Delmas má totiž smlouvy přímo s výrobci a prodává tedy pouze a jen originály, na které poskytuje plnou záruku.

83128_damska_taska_kilping_K13163D50_1


Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!