Nepsané pravidlo říká, že boty a kabelka by měly spolu barevně ladit. Ne všechny ženy na to ale dbají. Nabízí se otázka, jestli je opravdu souhra barev bot a kabelky povinností, nebo pouze trendem, který udávají módní směry. Co si o tom myslíte? A ladíte k sobě kabelku a boty podle barev?

Když vrána k vráně sedá

Patříte k ženám, které si dávají záležet s volbou svého outfitu? Pečlivě volíte jednotlivé kousky a snažíte se, aby k sobě perfektně ladily? V tom případě možná i vy dbáte na to, aby vaše kabelka a boty k sobě hrály stejnými barvami.

Ladit mohou nejen barvy, ale i materiál

Sladit barvy není až tak složité, pokud tedy nejste barvoslepé, ha :). O něco vyšší level je sladit i materiály. Co třeba semišová kabelka a k ní semišové botky? To už chce mít pořádnou zásobu, abyste měly z čeho vybírat.

Barva k barvě

Sladit barevně boty a kabelku není špatný nápad především v případě, kdy vsadíte na jednoduchý look. Když si na sebe vezmete třeba monochromatické oblečení (například černé tričko a černé kalhoty) pak to barevná dvojka příjemně rozzáří.

Kombinovat lze nejen barvy, ale i vzory

Sladit spolu můžete nejen barvy, ale třeba i vzory. Mě například zaujala kombinace černých botiček s černou kabelkou, přičemž oba kousky jsou navíc zdobené výšivkou. Co na tuhle dvojku říkáte? Mně se líbí, moc!

Kombinace podle příležitosti

Sladit k sobě barvy je jedna věc, zamyslet se nad správnou volbou s ohledem na danou příležitost, to už je věc druhá. A přece to jde! Elegantní psaníčko a k tomu sandálky na podpatku? To je jasná volba!

Foto: ZOOT, BIBLOO.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments