Kabelka, nepostradatelný doplněk každé ženy. Jaké kousky frčí letos na podzim?

person walking on concrete road

Kabelky jsou věrným společníkem žen po celém světě. Nejenže nám umožňují nosit všechny nezbytnosti s sebou, ale také jsou skvělým doplňkem, který dokáže povýšit každý outfit na vyšší úroveň. Každá žena ví, že kabelka je nejen praktickým, ale i módním doplňkem, který může vyjadřovat osobnost, vkus a styl. A co je letos na podzim in? Pojďme se podívat na některé kousky, které budou frčet v této sezóně.

Kabelky s texturou

Podzimní měsíce jsou časem, kdy mnoho žen volí kabelky s bohatými texturami, jako jsou samet, semiš, nebo kožešinové detaily. Tyto textury dodávají kabelce na eleganci a hřejivém vzhledu. Sametové kabelky jsou v poslední době velmi populární a přidávají do outfitu nádech luxusu.

woman sitting on concrete stair beside brown leather tote bag
Foto: Unsplash

Kabelky s řetězy

Řetězové detaily jsou dalším trendem, který se stává stále populárnějším. Můžete je vidět na kabelkách různých velikostí a tvarů. Řetězy mohou být zlaté, stříbrné, nebo jiné kovové barvy a přidávají kabelce moderní a trochu rockový vzhled. A právě takové kabelky budou letos velmi populární.

red leather flip case on white textile
Foto: Unsplash

Kabelky v pastelových barvách

Pastelové barvy nejsou jen pro jaro a léto. Letos jsou stále oblíbené i na podzim. Kabelky v odstínech růžové, mentolové, nebo světlé šedé jsou skvělým způsobem, jak dodat svěžest podzimním outfitům.

Kabelky s výraznými ozdobami

Ozdoby, jako jsou perly, řetízky, velké spony nebo květinové vzory, jsou velmi trendy. Tyto detaily mohou přidat kabelce romantický nebo vintage nádech a stát se výrazným prvkem vašeho outfitu.

Woman Walking in City in Jacket and Pants
Foto: Pexels

Kabelky na přes rameno

Kabelky nošené na přes rameno jsou stále oblíbené díky své praktičnosti. Jsou ideální pro ženy, které potřebují mít ruce volné, a jsou perfektním doplňkem pro každodenní nošení.

Kabelky s logy

Logomanie je zpět! Kabelky s velkými logy a nápisy designérských značek se znovu staly hitem. To je skvělý způsob, jak ukázat svou náklonnost k určité značce a přidat do outfitu nádech luxusu.

black Gucci leather shoulder bag
Foto: Unsplash

Každá žena si může vybrat kabelku, která nejlépe vyhovuje jejímu stylu a potřebám. Ať už preferujete praktické a prostorné kabelky nebo malé a stylové, na trhu určitě najdete něco, co vám padne do oka. Kabelka je a vždy byla více než jen předmětem nošení věcí – je to módní vyjádření a způsob, jakým ženy mohou vyjádřit svou kreativitu a styl.

Podzimní sezóna je ideálním časem na obměnu vaší sbírky kabelek a vyzkoušení něčeho nového a vzrušujícího. Takže neváhejte, vydejte se na nákupy a najděte tu pravou kabelku, která dokonale doplní vaše podzimní outfity. Vaše kabelka je víc než jen doplněk – je to projev vašeho osobního stylu.

Zdroj info: autorský článek.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.