Bez kabelky ani ránu! Tímto heslem jako by se dnes řídila drtivá většina žen. Kabelky nás statečně a věrně doprovází na každém našem kroku, ať už jdeme do práce, vyjdeme si za kulturou nebo vyrazíme po nákupech. Mít však jen jednu kabelku určitě nestačí.

Každá žena potřebuje několik druhů kabelek

Pokud jste si myslely, že si vystačíte jen s jednou kabelkou, pak jste se bohužel spletly. Kabelky jsou vášeň a byla by škoda mít jen jednu, kterou byste s sebou tahaly kamkoli, kam by vás vaše kroky zavedly. Každá žena potřebuje několik druhů kabelek, mezi nimiž může vybírat nejen podle příležitosti, ale i aktuální potřeby.

A co vy? Máte všechny kousky?

Elegantní kabelka

Pokud nemáte jednu elegantní kabelku, je to velká chyba. Taková kabelka je jednoduchá, ale i přesto velmi krásná. Měla by být kvalitní, takže v ideálním případě kožená. Rozhodně se nebojte investovat, vyplatí se to. Nemusí být nutně černá, ačkoli je pravda, že černá je univerzální.

Drobné psaníčko

Když se řekne psaníčko, většina z nás si vybaví ples. Pravdou ale je, že s univerzálním psaníčkem můžete vyrazit nejen na ples, ale třeba i na firemní večírek, večerní párty nebo do divadla. Při výběru se fantazii meze nekladou, snažte se však vybrat takový model, který snadno sladíte s oblečením.

Praktická crossbody

Crossbody kabelky jsou oblíbené pro svou praktičnost. Nosí se křížem přes tělo, neomezují ruce. Praktické crossbody kabelky využijete při mnoha příležitostech. Vezměte si ji na festival, jděte s ní na nákupy nebo na výlet. Výhodou je, že jsou pohodlné na nošení a nejsou velké svými rozměry.

Foto: Pexels.com, Shuterstock.com.

Načítání...

Diskuze