Na ulici je potkáte stále častěji. Čím více venku přituhuje, tím více se hodí, protože slibují maximální pohodlí. Kabáty sahající až ke kotníkům jsou rozmáhající se trend, který rozhodně má něco do sebe.

Skvěle se hodí pro vysoké ženy, u kterých krásně zvýrazní výšku postavy. Nicméně i milovnice vysokých podpatků si ho zamilují, krásně totiž prodlouží jejich siluetu. Kromě toho jsou opravdu praktické, protože vás zahalí od hlavy až k patě a zima tak nebude mít šanci.

Jsou různé a odlišné. Jednu věc však mají společnou!

Kabátu až ke kotníkům si na ulici všimnete prakticky okamžitě. Jsou totiž jiné a logicky tak přitahují pozornost. Kdekdo by nad takovou délkou možná ohrnul nos, nebo si snad připadal jako v pytli. Kdo ale jednou tyhle kabáty vyzkouší, ten si je okamžitě oblíbí. Co do pohodlí jsou to totiž neskuteční parťáci.

Kabáty ke kotníkům mohou být různé, vzájemně se mezi sebou liší nejen barvou, ale také jinak širokými klopami, jednořadým nebo dvouřadým zapínáním, některé zdobí pásek, jiné naopak ne. Co ale mají společné, je právě délka až ke kotníkům, ze které můžete nechat vykukovat jen kalhoty nebo kozačky.

Budete elegantní a také v teple

Zima dokáže být nepříjemně vlezlá a snadno se dostane pod bundu nebo pod kabát. Kdo ale i v těch největších mrazech vytáhne tenhle stále oblíbenější trend, rozhodně nebude litovat. V prošívaném kabátu budete maximálně v teple a vlezlá zima si u vás ani neškrtne.

Kromě toho, že jsou extrémně pohodlné a také stále více trendy, jsou takto dlouhé kabáty i nesmírně elegantní. Dokážou zvýraznit postavu, upnutější modely kopírují křivky a dávají na obdiv vaše přednosti. Zachumlat se ale můžete i do pořádně huňatého kabátu, ve kterém si užijete maximální komfort, aniž byste musely slevovat na pěkném designu.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments