Jsou pohodlné a roztomilé: zamilujte si dupačky pro dospělé!

Mysleli jste si, že jsou dupačky jen pro miminka? Jasně, vypadají v nich rozkošně, ale nejsou to jen malá dítka, která si mohou dosytosti užívat pohodlí, jenž dupačky přináší. Nosit je mohou i dospělí a osobně neznám nic lepšího na domácí lenošení, nežli právě dupačky pro dospělé!

Zahoďte předsudky za hlavu a objevte komfort, který s sebou tenhle super kousek přináší. Dupačky pro dospělé jsou roztomilé, měkoučké a úžasně pohodlné. Jakmile jim jednou propadnete, už nebudete doma chtít nosit nic jiného.

Zachumlejte se do nich a lenošte

Každá z nás má občas den, kdy nechce vystrčit prsty z postele, naopak chce celý den lenošit u filmů a něčeho dobrého na zub. Zachumlejte se v takové dny do dupaček a užívejte!

Je tolik vzorů a barev!

K dostání je nepřeberné množství možností, mezi nimiž můžete vybírat. Dupačky jednobarevné i vícebarevné, zdobené decentním i výrazným vzorem, některé i s motivem zvířat a rozkošnými detaily. Stačí si jen vybrat!

Buďte zase jako malé děti

Možná už jste dávno dospěli, dávno již nejste dětmi, ale buďme k sobě upřímné, moje milé: která z nás občas nezatouží být zase tím malým bezstarostným dítětem, které nemá žádné povinnosti? S tímto společníkem se v to dítě můžete proměnit raz dva!

Zamilujete si je na první pohled. Nebo snad dotek?

Dupačky pro dospělé si zamilujete na první pohled…možná lépe řečeno dotek, či snad obojí? Překvapí vás svou hebkostí, jemností a hřejivostí, nadchnou vás rozkošnými motivy i vzory. Jsem si jistá, že u jednoho modelu rozhodně nezůstanete!

Foto: Pinterest.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.