Johnny Coca je novou posilou módního domu Louis Vuitton

Módní dům Louis Vuitton přivítal do svých řad novou posilu. Designér Johnny Coca nastoupil na pozici ředitele dámského koženého zboží. 

Každý jednou za čas potřebuje změnu. Stejné je to i u módních značek, které pravidelně obměňují styl kolekcí, materiály, formu kampaní a celkově se  snaží pozměnit svoji koncepci. Snaží se být inovativní a přicházet s novými nápady. V poslední době tak můžeme pozorovat, že se poměrně často mění vedení módních domů. Kreativní ředitelé po letech odcházejí od módních značek a nastupují na nové pozice u jiných značek, které vždy s otevřenou náručí vítají nové osobnosti.

Španělský designér Johnny Coca byl ještě donedávna kreativním ředitelem britské značky Mullbery. Na pozici nastoupil v roce 2015, kdy se značka potýkala s nemalými finančními problémy. Johnny byl nadějí, že se Mulberry opět dostane na výsluní. To se také podařilo. Před pár měsíci však přišla nečekaná zpráva, že Johnny módní dům Mulberry po pěti letech opouští. Nabízela se otázka, kam budou směřovat jeho další kroky. Nyní už to víme. Před pár dny byl oficiálně představen jako nový ředitel oddělení dámského zboží módního domu Louis Vuitton, ve kterém však není žádným nováčkem. V minulosti zde totiž pracoval jako designér doplňků.

Delphine Arnault, výkonná viceprezidentka Louis Vuitton, návrat Johnnyho okomentovala:

„Jsem nadšená, že mohu přivítat Johnnyho zpět u Louise Vuittona. Posílí naši kreativní energii a naši inovační kapacitu. Johnny je v dokonalé harmonii s duchem Louise Vuittona a sdílí naši vizi.“

Není pochyb o tom, že Johnny je velmi talentovaný a jako nová posila se jistě osvědčí.

Foto: Mulberry, Imaxtree, Instgram.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!