Model Jeremy Meeks vás ihned zajme svým uhrančivým pohledem. Někdo by mohl říct, že mu z očí kouká cosi nedobrého. Pokud i na vás takto působí, nejste daleko od pravdy. Má za sebou kriminální minulost, která mu však nezabránila stát se úspěšným modelem.

Život

Jeremy Ray Meeks se narodil 7. 2. 1984 ve městě Tacoma v americkém státě Washington. Byl členem gangu Crips, který má na svědomí nespočet trestných činů. Do povědomí veřejnosti se dostal v roce 2014 po svém zatčení, když policie umístila na Facebook jeho fotografii. Příspěvek s fotografií byl následně sdílen po celé sociální síti a samozřejmě neunikl pozornosti žen, které si nemohly nevšimnout, jak je zločinec pohledný. To byl vlastně počátek Jeremyho hvězdné kariéry.

Kariéra

Ve vězení byl opakovaně. Nejčastěji za krádeže, ale také za držení zbraní. Jeho trestní rejstřík je poněkud obsáhlý … Díky publicitě, která se Jeremymu dostala po zatčení a zveřejnění jeho fotografie na facebooku, se Jeremymu začaly pracovní nabídky jen hemžit. Tentokrát však z diametrálně odlišné branže.

Po propuštění z vězení v roce 2016 Jeremy podepsal smlouvu s modelingovou agenturou White Cross Management. V roce 2017 si odbyl svůj debut na newyorském fashion weeku. Poté předváděl pro značky Philipp Plein, Tommy Hilfiger a objevil se na titulní straně magazínu L’Officiel Hommes.V srpnu roku 2017 se objevil v kampani módního domu Carolina Lemke. Dle serveru CelebrityNetWorth.com dnes Jeremyho jmění čítá 5 milionů dolarů.

Osobní život

Jeremy je otcem dvou dětí. Se svou bývalou manželkou Melissou má jedenáctiletého syna Jeremyho. V manželství byli od roku 2008 do roku 2018. V roce 2017 se dal dohromady s Chloe Green, se kterou má dvouletého syna Jaydena. Dle posledních informací ale již netvoří pár.

Diskuze

2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

čím víc tetování, tím méně IQ. Ale dnes, kdo by to řešil, že?

alesku n3zlob se na neho.dej si monterky a sup zpatky do prace do fabriky a dej si tam dotovany obed ze zbytku za dvacku.za tebou by stejne zadna zenska nikdy nesla ty zoufaly troubo.