Uhrančivý kriminálník, který pobláznil tisíce žen. Dnes je to milionář a úspěšný model. Seznamte se, Jeremy Meeks

Model Jeremy Meeks vás ihned zajme svým uhrančivým pohledem. Někdo by mohl říct, že mu z očí kouká cosi nedobrého. Pokud i na vás takto působí, nejste daleko od pravdy. Má za sebou kriminální minulost, která mu však nezabránila stát se úspěšným modelem.

View this post on Instagram

A post shared by JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial)

Život

Jeremy Ray Meeks se narodil 7. 2. 1984 ve městě Tacoma v americkém státě Washington. Byl členem gangu Crips, který má na svědomí nespočet trestných činů. Do povědomí veřejnosti se dostal v roce 2014 po svém zatčení, když policie umístila na Facebook jeho fotografii. Příspěvek s fotografií byl následně sdílen po celé sociální síti a samozřejmě neunikl pozornosti žen, které si nemohly nevšimnout, jak je zločinec pohledný. To byl vlastně počátek Jeremyho hvězdné kariéry.

View this post on Instagram

A post shared by @ugholyfuck

Kariéra

Ve vězení byl opakovaně. Nejčastěji za krádeže, ale také za držení zbraní. Jeho trestní rejstřík je poněkud obsáhlý … Díky publicitě, která se Jeremymu dostala po zatčení a zveřejnění jeho fotografie na facebooku, se Jeremymu začaly pracovní nabídky jen hemžit. Tentokrát však z diametrálně odlišné branže.

Po propuštění z vězení v roce 2016 Jeremy podepsal smlouvu s modelingovou agenturou White Cross Management. V roce 2017 si odbyl svůj debut na newyorském fashion weeku. Poté předváděl pro značky Philipp Plein, Tommy Hilfiger a objevil se na titulní straně magazínu L’Officiel Hommes.V srpnu roku 2017 se objevil v kampani módního domu Carolina Lemke. Dle serveru CelebrityNetWorth.com dnes Jeremyho jmění čítá 5 milionů dolarů.

Osobní život

Jeremy je otcem dvou dětí. Se svou bývalou manželkou Melissou má jedenáctiletého syna Jeremyho. V manželství byli od roku 2008 do roku 2018. V roce 2017 se dal dohromady s Chloe Green, se kterou má dvouletého syna Jaydena. Dle posledních informací ale již netvoří pár.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!