Jennifer Lopez uvedla luxusní kolekci bot online prostřednictvím instagramu

Současná situace kolem koronaviru nutí řadu lidí pracovat z domova, pokud je to jen trochu možné. I Jennifer Lopez, která měla před několika dny v New Yorku představit svou novou kolekci dámské obuvi, musela přejít na home office a všechnu práci kolem kolekce zastat z domova.

Jennifer Lopez je sice především zpěvačka a herečka, je ale krom toho také velice schopná módní návrhářka. Svůj cit pro módu a vytříbený vkus se snaží uplatnit i v této branži, ve které vedle světoznámých designérů rozhodně nezaniká. Ba právě naopak!

Jennifer minulý měsíc oznámila, že spojila své síly s DSW, jenž je významným maloobchodním řetězcem specializující se na luxusní obuv. Společně vytvořili novou kolekci, která je již nyní k dostání na e-shopu DSW.

Jak už bylo řečeno, oficiální představení, které se mělo uskutečnit v New Yorku, muselo být bohužel zrušeno, a tak zpěvačka kolekci představila alespoň prostřednictvím svého Instagramu, aby fanoušci o nic nepřišli.

Kolekce je inspirovaná několika městy, v nichž se Jennifer cítí být doma. Jsou jimi New York, Los Angeles a Miami. Když se na boty podíváme, skutečně z nich dýchá atmosféra těchto měst.

„Od začátku mé kariéry v showbyznysu jsem chtěla dělat všechno – muziku, filmy, módu. Má kariéra je protkána spoustou aspektů a já chtěla přenést do své kolekce co nejvíce ze všeho. Tuto kolekci reprezentují tři města, která se stala důležitou součástí toho, kdo jsem.“

Co se týče kampaně, nebylo třeba hledat tvář mezi modelkami. Jennifer zkrátka zvládá všechno, a tak kromě toho, že kolekci sama navrhla, je i její tváří. Jak se říká, kdo umí, ten umí.

Nutno dodat, že ještě během tohoto roku mají být v prodeji také kabelky, které budou ladit k této nové kolekci bot. Máme se tedy na co těšit.

Foto: DSW.com, Instagram, Shutterstock.com.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!