Herečka, zpěvačka, modelka a tanečnice v jedné osobě – to je ikonická Jennifer Lopez, která popírá zákony stárnutí. Už celé roky totiž vypadá úplně stejně a na tváři jí nepřibyla jediná vráska. Málokdo by řekl, že před pár dny oslavila své padesáté narozeniny. Jaké je tajemství jejího mladistvého vzhledu?

Jennifer je multitalentovaná žena, které svět (a především ten mužský) leží u nohou. Úspěšnou kariéru nastartovala již v mládí, kdy prorazila ve filmovém průmyslu. Jako začínající herečka si byla dobře vědoma toho, že musí vypadat skvěle, a tak o sebe začala pečovat.  Na svém vzhledu si zakládá dodnes a rozhodně se jí to vyplácí.

Strava a cvičení

Drastické diety nejsou její parketa. Jennifer je odjakživa poměrně štíhlá a kila navíc ji nikdy netrápila. Přesto je její životospráva přímo ukázková. Před fastfoodem dává přednost zdravým pokrmům. Každodenní přísun ovoce, zeleniny a čisté vody ve spojení s pravidelným cvičením je to, čím si udržuje dokonalou postavu.

Tanec

Své latinskoamerické kořeny nezapře, i kdyby chtěla. Tancovat se naučila snad dříve než chodit a svůj talent ukázala i v několika svých filmech. Je všeobecně známo, že tanec je to nejlepší na formování postavy. Navíc také dopomáhá ke správnému držení těla.

Mladší muži

J Lo je známá tím, že nemá příliš štěstí v lásce. Byla již několikrát vdaná a další svatbu chystá. Navíc si většinou vybírá partnery výrazně mladší. Není tajemstvím, že věk partnera ovlivňuje naši psychickou, ale i fyzickou stránku. Vedle mladšího muže si žena připadá opět mladá a svěží. Má tendenci o sebe více dbát, aby s ním udržela krok, čehož si všímá i okolí, které jí skládá komplimenty, jak září a skvěle vypadá. I to může být recept na mládí!

View this post on Instagram

11:11 🙏🏼😇

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

I když věk nezastavíme, je dobré si udržovat zdraví a kondici, čímž můžeme zásadně ovlivnit svůj vhled a působit tak mladším dojmem. Jaký je váš recept na věčné mládí?

Foto: Instagram.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze